RSS

КНДР передала Росії 3 мільйони снарядів та десятки балістичних ракет - розвідка США

2024-05-30 20:55:00
КНДР передала Росії 3 мільйони снарядів та десятки балістичних ракет - розвідка США -
Американська військова розвідка (DIA) офіційно підтвердила передачу Росії Північною Кореєю щонайменше 3 мільйонів снарядів, десятків балістичних ракет, використані уламки яких були знайдені на значній території України.

 

Про це йдеться у розсекреченому звіті розвідувального агентства, оприлюдненому на офіційному сайті, передає Укрінформ.

«Пхеньян розширив співпрацю з Москвою, надавши їй пряму матеріальну підтримку, в тому числі щонайменше 3 мільйони артилерійських снарядів на додаток до десятків балістичних ракет для підтримки війни РФ проти України», - йдеться в документі.

При цьому зазначається, що Росія використовувала ракети КНДР для ударів по цілях в Україні, включно з мирними населеними пунктами, що призвело до загибелі або поранень десятків мирних жителів.

 

У документі представлений порівняльний аналіз зображень виявлених уламків із зразками північнокорейських озброєнь. Зокрема, аналітики DIA підтвердили, що частини, знайдені в Харкові 2 січня, від північнокорейської ракети малої дальності.

 

Зі свого боку, Москва надала Пхеньяну дипломатичну підтримку в ООН, наклавши вето на механізми застосування санкцій, зауважується в документі.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...