RSS

У РФ заявляють про атаку українських БпЛА на нафтобазу та вибухи і пожежі в Бєлгороді

2024-05-09 11:03:00
У РФ заявляють про атаку українських БпЛА на нафтобазу та вибухи і пожежі в Бєлгороді -

Вночі 9 травня нібито українські безпілотники атакували нафтобазу в селі Юрівка під Анапою Краснодарського краю РФ, крім того, в російському Бєлгороді пролунали вибухи і зайнялися пожежі.

 

Джерело: російська служба ВВС, російські пропагандистські ЗМІ з посиланням на оперштаб Краснодарського краю, російські телеграм-канали, пише Українська правда.

 

Спочатку росЗМІ і телеграм-канали повідомили, що нібито ЗСУ здійснили спробу атаки нафтобази в селі Юрівка під Анапою за допомогою БпЛА.

 

Згодом російська влада, зокрема оперштаб Краснодарського краю, підтвердила факт удару безпілотників по нафтобазі в Юрівці.

 

У повідомленні оперативного штабу, зокрема, заначили: "Близько 6 БпЛА були подавлені, проте кілька впали на території нафтобази. У результаті почалася пожежа – пошкоджено кілька резервуарів".

 

У гасінні пожежі, згідно з цим повідомленням, беруть участь 62 людини і 20 одиниць техніки.

 

Пізніше російські телеграм-канали повідомили про вибухи та пожежі в російському Бєлгороді, а також опублікували фото і відео.

 

пожежа в Бєлгороді, фото: Astra

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...