Про це в соцмережі Х (колишній Твіттер) повідомило Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки, передає Укрінформ.
Водночас такі перерви не є чимось незвичайним, констатують у британській розвідці. Остання подібна перерва у завданні ударів тривала з 9 березня по 28 квітня, тобто 51 день. Ймовірно, у цьому випадку авіація далекої дії практично вичерпала запаси боєприпасів до ракет Х-23 (або AS-23 за класифікацією НАТО) після зимової кампанії зі знищення критичної інфраструктури України.
«Цього разу, ймовірно, російська авіація далекої дії зберігає наявні запаси ракет АS-23, а також використовує паузу для збільшення запасів боєприпасів напередодні нових потужних ударів по Україні в зимовий період», - йдеться у зведенні.
Зазначається, що останнім часом Росія зосередила авіаудари по об'єктах зернового господарства на півдні України, використовуючи безпілотні літальні апарати Shahed. Зокрема було завдано ударів по українських портах на річці Дунай, що, ймовірно, вимагало високої точності через близькість мети до румунського кордону.
Ймовірно, Росія використовувала БПЛА Shahed з цією метою через їх високу точність порівняно з іншими типами ракет повітряного базування, вважає британська розвідка.
Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.