RSS

20 потужних підказок, ЯК ПОЧАТИ НОВЕ ЖИТТЯ ІДЕЇ УСПІХУ / СЕКРЕТИ УСПІХУ ("Мир Идей", переклад з рос.)

2020-04-11 02:28:00
20 потужних підказок, ЯК ПОЧАТИ НОВЕ ЖИТТЯ ІДЕЇ УСПІХУ / СЕКРЕТИ УСПІХУ ( -

 Повірте, це не так складно, як здається на перший погляд. А головне, цікавіше, ніж посипати голову попелом від того, що у вас вчора було те, чого не буде сьогодні. Буде, буде! Ще краще буде. Не сумнівайтеся і дійте!

 

https://miridei.com/sucess-ideas/success-secrets/20_ubojnyh_podskazok_kak_nachat_novuyu_zhizn/

 

1. Ваш персональний Учитель Для чого він потрібен? Я і так грамотний! Мені вже 50 років, вчити мене будуть! У мене свої мізки є! Часто доводилося таке чути? А говорити самому? Так ось, якщо у нас є мізки і ми такі розумні, то чому ж тоді виявилися на дні? Хай не на самому дні, але все ж, десь там. Учитель як раз і потрібен для того, щоб ми в сотий раз не наступали на одні й ті ж улюблені граблі! Хто це може бути?

А) Безпосередній наставник Тобто та людина, хто знаходиться постійно поруч з вами. Той, з ким ви разом йдете по життю. Якщо ви уважно придивитеся до нього в тисячний раз, то побачите, що багато в чому з нього можна брати приклад. Ось і беріть, поки дають!

Б) Непрямий наставник Це фільми, книги, засоби інформації. Є думка, що в середньому 400 прочитаних книг замінюють одного вчителя. Немає авторитету поруч - просто читайте! Що і скільки читати? 400 цікавих книг.

В) Все ваше оточення Так, так! Не дивуйтеся і пам'ятайте: ніхто і ніколи не приходить в наше життя просто так. Не буває випадкових зустрічей, навіть, якщо ви побачилися з якоюсь людиною один раз в житті. Так чи інакше, всі ми з вами є вчителями один для одного. Давайте вчитися один у одного хорошого! І не забувайте відпускати зі свого життя людину, яка тягне назад на дно. Якщо ви це відчуваєте, це означає, що дана людина зіграла свою роль у вашому житті і повинна поступитися місцем іншій. Якщо ви зробили правильні висновки з попередніх відносин, то наступні виведуть вас на більш якісний рівень життя.

2. За що взятися в першу чергу? За те, до чого лежить душа. Головне, пам'ятайте: не потрібно братися за все і відразу, а потім страждати, що у вас знову нічого не виходить. Визначітся з великою метою. Розбийте її на маленькі цілі - це буде ваш план досягнення наміченого. І почніть крокувати, врешті-решт! У кого є діти, той знає, як малюкові важко дається перший крок. Але він його робить! Ви що, слабкіші за малюка ?!

3. Що вас хвилює? Можна почати нове життя саме з того, що вас хвилює. Наприклад, здоров'я. Чи не перескакуйте через цей (або будь-який інший) хвилюючий пункт. Вирішіть спочатку його. Принаймні, коли ви почнете просуватися до мети, ви не будете відволікатися на хвилюючі теми і не станете витрачати дорогоцінну енергію на переживання з цього приводу.

4. Не турбуйтеся даремно Якщо ви почали щось робити, а результату все немає, не варто засмучуватися. Якщо ви впевнені у своїй меті - йдіть далі. Якщо відчуваєте, що щось пішло не так, зупиніться. Подумайте гарненько, можливо ви знову йдете не туди. А, може і туди, але не тією дорогою. У цьому питанні, як не можна, до речі, стане в нагоді ваша інтуїція.

5. Справа не в грошах, а в їх кількості! Погодьтеся, навіть улюблена справа вам швидко набридне, якщо воно не буде приносити дохід. Хочеш, не хочеш, а гроші завжди були, є і будуть прекрасної мотивацією для вашої справи. А що робити, якщо любимо заняття не приносить дохід? Перетворити улюблене заняття в прибуткову справу. Інакше, зробити своє хобі своєю роботою!

6. «Я подумаю про це завтра» Якщо ви вирішили почати нове життя, то девіз Скарлет Охара точно не для вас! Тому, починайте прямо зараз. Наприклад, купіть і прочитайте книгу на тему тієї мети, яку хочете досягти. Це вже буде перший крок.

7. Як добре заробляти? Добре і багато працювати. Присвячуйте своїй справі, мінімум, 2000 годин на рік. Цього буде достатньо, щоб стати кращим. А кращі фахівці завжди в ціні.

8. Що принесе сьогоднішній вибір? Від того, які думки, слова і справи у вас сьогодні, таким буде ваш завтрашній день. Сьогодні ми формуємо свою біографію. Вибирайте і досягайте цікаві цілі - ви заробите цікаву біографію.

9. Якщо ваш вибір здається вам дивним Ну і що? Це ваш вибір, не забувайте про це! Не давайте оточуючим збити вас з пантелику, якщо ви набули впевненості в собі.

10. Що робити, якщо сім'я не схвалює ваш вибір? Див. Пункт №9. У вас не буде іншого життя на землі, щоб здійснити свою мрію. Чим не мотивація ?! Зрештою, догодити всім неможливо ніколи.

11. Донечка (синочок), проживи моє життя! Як часто ми стаємо свідками того, що батьки здійснюють свої дитячі мрії за допомогою своїх дітей. Змушують вибирати ту професію, про яку мріяли самі. В результаті - втрачене час і поламана доля. Теж стосується вчителів. Поверніться ще до пункту №10.
 
12. Ви турбуєтесь, що вас вважатимуть «не від світу цього» Хто? За ради Бога! З ними вам точно не по дорозі.
 
13. Що якщо ваше улюблене справа - випивати і гуляти? Зробіть крок в нове життя і прочитайте цей пункт через рік. Вам буде, як мінімум, смішно. Ну, якщо, звичайно, ви припините пити і гуляти.
 
14. Вам дорікають, що ви мало приділяєте часу родині? Тоді кидайте нове життя! Через деякий час ви не будете потрібні ні сім'ї, ні собі.
 
15. Не бійтеся вчитися! Як часто доводиться чути про те, що комусь багато років (наприклад, аж 40) і йому вже пізно вчитися! Якщо для вашого нового справи потрібні нові знання - сміливо вчіться. У 40 років це навіть цікаво!
 
16. Ви відчуваєте себе слабаком? Не хвилюйтесь! Всі великі люди мали той чи інший комплекс неповноцінності. У будь-який момент життєдіяльності вас може охопити почуття, що ви гірший. Це нормально. Це буває абсолютно у всіх. Головне не здаватись.
 
17. З ким мати справу? Пуп всесвіту, звичайно ж, ви. Наступний шар - сім'я. Потім - друзі. Інтернет - спільноти. Зустрічі за інтересами. Семінари. Вчителі. Клієнти. Це те коло, через який ви розвиваєте свої відносини.
 
18. Якщо у вас є відразу кілька інтересів? Постарайтеся об'єднати їх в один.
 
19. Якщо вас переповнюють знання Спробуйте знайти собі одного учня. Якщо йому буде цікаво - шукайте аудиторію.
 
20. Вас лякає щось нове, і ви пригнічені?
А) Приділяйте достатньо часу сну. Це вкрай важливо!
 
Б) Навчіться говорити «Ні!»
 
В) Мінімум одну годину на добу проводите, мовчки, в повній тиші
 
Г) Освойте медитацію
 
Д) Не кажіть багато і не точіть теревені. Це розбазарює вашу енергію. Не намагайтеся, як шахіст, прорахувати 10 кроків вперед. І не заглядайте в майбутнє, ви його все одно не знаєте. А зайві думки про те, чого поки немає, тільки викличуть тривогу. Вона буде заважати вам, рухатися далі. Але вам нічого не заважає зробити наступний крок.
 
Автор: Олена Ангеліна
 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...