RSS

Порошенко затвердив межі окупованих районів Донбасу

2019-02-08 10:18:00
Порошенко затвердив межі окупованих районів Донбасу -

Порошенко затвердив межі окупованих районів Донбасу

 

У перелік по Донецькій області входить сам Донецьк, а також інші великі населені пункти — Горлівка, Дебальцеве, Докучаєвськ, Єнакієве, Макіївка, Сніжне, Харцизьк, Шахтарськ та інші. Порошенко затвердив координати лінії розмежування в Донбасі 

Президент Петро Порошенко затвердив межі і список тимчасово окупованих населених пунктів і районів Донецької та Луганської областей. Про це повідомила прес-служба глави держави. Ці дані наведено у тексті указу №32/2019 від 7 лютого 2019 року. Більшу частину документа складають координати меж тимчасово окупованих територій, які визначаються фактичною лінією розмежування у зоні бойових дій на сході, і сам список населених пунктів. Він затверджений главою Адміністрації президента Ігорем Райніним. 

 

В перелік по Донецькій області входить сам Донецьк, а також інші великі населені пункти — Горлівка, Дебальцеве, Докучаєвськ, Єнакієве, Макіївка, Сніжне, Харцизьк, Шахтарськ і інші, менші. У Луганській області перераховані Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Брянка, Довжанськ, Первомайськ, Ровеньки, Сорокине, Кришталевий та інші. Також мова йде про повністю або частково захоплених районах: Амвросіївському, Бахмутському, Бойківському, Волноваському, Мар'їнському, Новоазовському, Старобешівському, Шахтарському та Ясинуватському в Донецькій області, а також Антрацитівському, Должанском, Лутугинському, Новоайдарському, Перевальському, Попаснянському, Слов'яносербському, Сорокинському та Станично-Луганському районі Луганської області.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...