RSS

Збірна України вийшла на Євро-2024, обігравши футболістів Ісландії

2024-03-27 07:10:00
Збірна України вийшла на Євро-2024, обігравши футболістів Ісландії -
Національна збірна України з футболу пробилася до фінального турніру XVII чемпіонату Європи.

У стиковому матчі фіналу плей-офф кваліфікації «синьо-жовті» здобули вольову перемогу над командою Ісландії - 2:1, передає Укрінформ.

Рахунок на «Тарчиньскі Арені» у Вроцлаві (Польща) відкрив ісландський форвард Альберт Гудмундссон, який відзначився на 30-й хвилині, паритет відновив після перерви Віктор Циганков (54). Автором вирішального голу на 84-й хвилині став Михайло Мудрик.

На Євро-2024 підопічні Сергія Реброва зіграють у квартеті Е з Бельгією, Словаччиною та Румунією.

Для «синьо-жовтих» це буде четвертий старт у фінальній стадії континентальної першості після виступів на Євро у 2012, 2016 та 2020 роках.

Сітка групової стадії чемпіонату Європи:-2024

• квартет А: Німеччина, Угорщина, Шотландія, Швейцарія
  • квартет B: Іспанія, Албанія, Хорватія, Італія
  • квартет С: Англія, Данія, Словенія, Сербія
  • квартет D: Франція, Австрія, Нідерланди, Вельс/Польща
  • квартет Е: Бельгія, Румунія, Словаччина, Україна
  • квартет F: Португалія, Туреччина, Чехія, Грузія.

Євро-2024 пройде у Німеччині з 14 червня по 14 липня. Матчі континентальної першості приймуть арени в Берліні, Кельні, Дортмунді, Дюссельдорфі, Франкфурті, Гельзенкірхені, Гамбургу, Лейпцигу, Мюнхені та Штутгарті.