RSS

Військовий експерт назвав головну ознаку підготовки Росією нападу на Україну

2022-01-13 18:29:00
Військовий експерт назвав головну ознаку підготовки Росією нападу на Україну -

Головною ознакою підготовки Росією нового нападу на Україну буде накопичення її військ у 50-кілометровій зоні вздовж кордону. 

 

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу "Україна 24", інформує UAINFO.org.

 

За його словами, якщо підрахувати всіх військових РФ, розташованих на європейській частині Федерації, їх там буде близько мільйона.

"Річ у тому, що ту карту, яку представив The Washinghton Post – це карта пунктів постійної дислокації військ. Вони там знаходяться вже десятки років, ще до 2014-го. Це так звані "зимові квартири", ми знали про їх існування", - говорить Жданов.

Він додав, що підготовку країни до війни можна визначити за загальноприйнятими розвідувальними ознаками.

"Перша ознака - це накопичення матеріально-технічних засобів уздовж кордонів тієї країни, проти якої готується агресія. Виведення частин на полігони, їх доукомплектування до штату воєнного часу, проведення навчань і накопичення людського ресурсу. Ось коли вони будуть накопичуватися в 50-кілометровій зоні вздовж нашого кордону, туди виводити частини в райони оперативного призначення, тоді ми будемо розуміти, що Росія переходить на військові рейки", – пояснив Жданов.

Він також спрогнозував, що конфронтація РФ із Заходом впливатиме на ситуацію на Донбасі - вона загострюватиметься.

"На фронті будуть відчувати можливе збільшення кількості обстрілів і збільшення їх вогневої потужності в плані завдання нам втрат. На жаль, ситуація переходить у більш конфронтаційну на лінії розмежування", - резюмував експерт.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...