RSS

Лідер більшості в Сенаті США анонсував голосування за допомогу Україні

2024-02-02 12:44:00
Лідер більшості в Сенаті США анонсував голосування за допомогу Україні -
Лідер більшості в Сенаті США Чак Шумер заявив у четвер, що наступного тижня Сенат проголосує за додатковий законопроєкт про нацбезпеку, який включає двопартійну угоду щодо безпеки кордонів та допомогу для України та Ізраїлю.

 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Politico.

 

Шумер сказав, що текст угоди буде оприлюднено у п’ятницю або неділю. Він планує планує призначити голосування щодо законопроєкту наступного тижня, але не пізніше середи.

«Це дасть членам (Сенату – ред.) достатньо часу, щоб прочитати законопроєкт перед голосуванням», – сказав Шумер.

Багато членів Сенату наголосили на бажанні отримати достатньо часу для перегляду та ознайомлення із текстом законопроєкту після його оприлюднення.

 

Зазначається, що досі незрозуміло, чи винесе спікер Палати представників Майк Джонсон доповнення на голосування в Палаті представників, якщо його ухвалить Сенат.

 

Як повідомлялося, Білий дім і Конгрес США намагаються досягти домовленості, яка передбачатиме надання військової допомоги двом союзникам Штатів, зокрема Україні, і водночас запобігання нелегальній імміграції через американо-мексиканський кордон.

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...