RSS

Україна не втратила жодного HIMARS - ОК «Південь»

2022-08-02 15:13:00
Україна не втратила жодного HIMARS - ОК «Південь» -
Українські військові дуже швидко опанували реактивні системи залпового вогню HIMARS і показали ефективність їхнього використання на полі бою з росіянами.

 

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю Tablet заявив командувач військ ОК "Південь" генерал-майор Андрій Ковальчук.

«У нас ще не було втрат жодної систем HIMARS. Це демонструє, наскільки добре ми швидко навчилися їх використовувати. Навіть американці були здивовані тим, наскільки ефективно ми використовуємо ці системи. Тому що кожен снаряд влучає в ціль. Кожен снаряд руйнує міст чи склад боєприпасів. Наші союзники також побачили надзвичайну економічну ефективність того, як ми використовуємо снаряди», - сказав він.

Ковальчук додав, що кожен випущений снаряд із HIMARS знищує російську техніку чи боєприпаси, що у багато разів перевищує його вартість.

 

Командувач військ ОК "Південь" наголосив, що нині Україні більш за все потрібне важке озброєння.

«У нас уже мобілізовано пів мільйона людей, і ми можемо мобілізувати ще пів мільйона, якщо це буде необхідно. Що нам зараз потрібно для продовження операції, так це більше важкого озброєння», - зазначив він.

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...