RSS

У Варшаві розпочалася зустріч Шмигаля з Туском

2024-03-28 11:27:00
У Варшаві розпочалася зустріч Шмигаля з Туском -
У Варшаві розпочалася зустріч віч-на-віч Прем’єр-міністрів України і Польщі Дениса Шмигаля і Дональда Туска.

 

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

Після зустрічі прем’єрів відбудеться пленарна сесія української та польської делегацій. Після неї очільники обох урядів зроблять заяву для ЗМІ.

 

Сторони обговорюватимуть оборонну підтримку України, ситуацію з експортом української агропродукції на європейський ринок, розблокування спільного кордону.

У Варшаві Шмигаль також зустрінеться з маршалком Сенату РП Малгожатою Кідавою-Блонською.

 

У середу у Варшаві відбулися переговори міністрів сільського господарства України і Польщі Миколи Сольського і Чеслава Сєкєрського з представниками українських та польських організацій аграріїв. Перед цим польський міністр заявляв, що переговори з українською стороною є доволі складними.

 

Заступник глави МЗС Польщі Анджей Шейна нещодавно заявив, що Київ і Варшава мають підготувати протокол розбіжностей у справах, де погляди Києва і Варшави є різними.

 

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск нещодавно заявив, що до зустрічі українського та польського урядів у Варшаві сторони мають ухвалити рішення, які задовільнять обидві сторони.

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...