RSS

США вбили лідера "Аль-Каїди"

2022-08-02 11:54:00
США вбили лідера -

Сполучені Штати вбили лідера "Аль-Каїди" Аймана аль-Завахірі.

 

Про це пишуть Reuters, джерела CNN, передає Українська правда.

 

За даними джерел CNN, Айман аль-Завахірі був ліквідований ударом безпілотника.

 

 Джо Байден підтведив ліквідацію Завахірі. Байден сказав, що "тепер справедливість перемогла, і цього лідера терористів більше немає". 

 

Як пише CNN, Завахірі переховувався в притулку в Кабулі, і його було вбито в результаті "точного авіаудару" з використанням двох ракет Hellfire. Удар  був санкціонований Байденом після кількох тижнів зустрічей з його кабінетом і ключовими радниками. Під час удару американського персоналу в Кабулі не було.

 

Високопоставлені діячі "Талібану"  знали про присутність Завахірі в цьому районі і навіть вжили заходів, щоб приховати його присутність після успішного удару, обмеживши доступ до притулку та швидко перемістивши членів сім'ї Завахірі, які не постраждали під час удару.

 

Довідково. Завахірі, якому щойно виповнився 71 рік, був особистим лікарем Усами бен Ладена і після його смерті став його наступником. Державний департамент США пропонував винагороду в розмірі до 25 млн доларів за інформацію, що безпосередньо веде до затримання Завахірі.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...