RSS

Російські війська увійшли до околиць Степового, що біля Авдіївки – ISW

2023-11-11 09:36:00
Російські війська увійшли до околиць Степового, що біля Авдіївки – ISW -

Російські війська 10 листопада вели наступальні дії в районі Авдіївки, його результати не підтверджені, водночас, російські військові блогери стверджували, що російські війська увійшли до околиць Степового (3 км на північний захід від Авдіївки) і продовжують бої в цьому районі.

 

Джерело: Інститут вивчення війни (ISW), пиеш УП.

 

Пов’язаний із Кремлем військовий блогер додав, що російські сили також зайняли позиції на залізничній колії, дозволивши російським силам досягти тактичних успіхів біля Степового.  За його словами, російські війська намагаються створити котел навколо Авдіївки, і таким чином позбавити українські сили можливості утримувати позиції в тилових районах на авдіївському напрямку.

 

 

Українські сили здійснили обмежені наземні атаки на східному (лівому) березі Херсонської області 10 листопада. Російський військовий блогер стверджував, що українські сили атакували поблизу Пойми (10 км на південний схід від Херсона та 4 км від річки Дніпро), Піщанівки (13 км на південний схід від Херсона та 3 км від р. Дніпро), Підстепного (18 км на схід від м. Херсона та 4 км від р. Дніпро) та Кринок (30 км на північний схід від Херсонської області та 2 км від р. Дніпро).

 

Відомий російський військовий блогер стверджував, що українські сили частково закріпилися на південь від Кринок 9 листопада, але згодом відступили через російський обстріл.

 

Російські джерела стверджували, що прогалини в російській протиповітряній обороні дозволяють українським силам діяти ударно-тактичною авіацією на фронті біля Кринок.

 

Опубліковані 10 листопада геолокаційні кадри вказують на те, що російські війська просунулися на південь від Кринок.

 

10 листопада російські війська продовжували наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна і нещодавно досягли незначного підтвердженого прогресу. Геолокаційні кадри, опубліковані 7 і 9 листопада, показують, що російські війська незначно просунулися на південний захід від Петропавлівки (7 км на схід від Куп’янська).

 

Окрім цього, 10 листопада українські війська продовжили наступальні дії на південному фланзі Бахмута та підтвердили незначне просування. 

 

Ключові висновки ISW за 10 листопада:

  • У Головному управлінні військової розвідки (ГУР) України заявили, що українські надводні ударні безпілотники потопили два малі десантні кораблі Чорноморського флоту Росії в окупованому Криму 10 листопада.
  • Російські військові блогери продовжують надмірно реагувати на нездатність Росії відтіснити українські сили з позицій на східному (лівому) березі Херсонщини.
  • Минулого місяця російські війська значно рідше завдавали ударів з безпілотників по Україні, ніж у попередні місяці.
  • 10 листопада президент Росії Володимир Путін знову відвідав штаб Південного військового округу (ПВО) у Ростові-на-Дону, ймовірно, намагаючись представити себе лідером військового часу напередодні майбутніх президентських виборів у березні 2024 року.
  • Повідомляється, що 14 грудня президент Росії Володимир Путін проведе свій щорічний форум "Пряма лінія" та щорічну прес-конференцію одночасно, і ця подія, ймовірно, послужить рекламі його президентської кампанії.
  • 10 листопада український омбудсмен Дмитро Лубінець заявив, що 17-річний українець Богдан Єрмохін, якого російська влада примусово видворила з окупованого Маріуполя до Росії та намагалася призвати на військову службу, повернеться в Україну.
  • Операція "Інтерфлекс" під керівництвом Великої Британії досягла своєї мети – підготувати 30 тисяч українських військових у період з червня 2022 року по грудень 2023 року.
  • Російські війська 10 листопада вели наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, поблизу Бахмута, поблизу Авдіївки, на захід і південний захід від Донецька, на заході Донецької області, в районі кордону Донецької та Запорізької областей, а також на заході Запорізької області та просунулися в деяких областях.
  • Російські сили продовжують боротьбу з низьким моральним духом і поганою дисципліною.
  • 10 листопада, що в окупованому Маріуполі Донецької області українські партизани підірвали автомобіль міліції.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...