RSS

Росіяни вдарили по сільраді на Донеччині - загинула жінка, 14 травмованих

2024-07-05 18:06:00
Росіяни вдарили по сільраді на Донеччині - загинула жінка, 14 травмованих -
Російська армія вдарила по центру села Комар Волноваського району Донецької області, внаслідок чого загинула 32-річна співробітниця сільради, 14 працівників установи травмовано.

 

Про це повідомила у Телеграмі Донецька обласна прокуратура.

 

Під час ворожого обстрілу у Волноваському районі загинула співробітниця сільської ради, ще 14 її колег поранено.

«5 липня 2024 року армія РФ нанесла 3 удари по с. Комар Волноваського району. Мішенню для атаки стала центральна частина населеного пункту. Внаслідок влучання одного із засобів ураження поруч з будівлею сільської ради травмовано 15 працівників установи, які під час обстрілу перебували в приміщенні», - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що 12 жінок та трьох чоловіків доставили до лікарні. Одна з потерпілих - 32-річна жінка - від отриманих важких поранень померла під час надання медичної допомоги.

 

Під вогнем російських військ опинився приватний сектор села.

«Остаточна кількість постраждалих та тип використаної ворогом зброї встановлюються. У населеному пункті пошкоджено адміністративну будівлю, житлові будинки, господарські споруди й транспортні засоби», - додали в прокуратурі.

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...