RSS

Росіяни намагаються наблизитися до коксохіму в Авдіївці, але матимуть великі втрати − розвідка Британії

2023-11-16 11:37:00
Росіяни намагаються наблизитися до коксохіму в Авдіївці, але матимуть великі втрати − розвідка Британії -

Розвідка Британії прогнозує, що росіяни понесуть великі втрати, якщо вирішать штурмувати ключовий об’єкт в Авдіївці − коксохімічний завод.

 

Про це пише  "Європейська правда" з посиланням на розвідувальний огляд британського Міністерства оборони за 16 листопада

 

Аналітики зазначають, що в останні тижні російські війська продовжили атаки на Авдіївку, намагаючись оточити місто.

 

Британська розвідка вказує, що у боях за Авдіївку російські окупанти досягли певних успіхів, які допомогли їм наблизитись до Авдіївського коксохімічного заводу – ключової тактичної позиції на північ від міста.

 

Завод розташований над головною дорогою до Авдіївки, тож якщо російські окупаційні війська захоплять його, Україні буде дедалі важче постачати ресурси до міста.

"Однак промисловий об'єкт надає Україні локальну оборонну перевагу, і російські війська, ймовірно, зазнають значних втрат особового складу, якщо спробують штурмувати цей об'єкт", – йдеться у повідомленні.

Розвідка Британії вказує, що Авдіївка має політичне значення для РФ, оскільки розташована близько до Донецька, який перебуває під контролем окупантів з 2014 року.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...