RSS

На Львівщині працівники ТЦК намагалися наздогнати велосипедиста і потрапили в ДТП

2024-06-03 21:40:00
На Львівщині працівники ТЦК намагалися наздогнати велосипедиста і потрапили в ДТП -

На Львівщині працівники ТЦК намагалися наздогнати велосипедиста, який відмовився показувати документи. У результаті трапилось ДТП, велосипедист упав.

 

Джерело: Львівський ОТЦК та СП, відео з соцмереж, передає УП.

 

На відео, яке поширили львівські пабліки вдень 3 червня видно, що чоловіки на автівці підрізали велосипедиста, той упав, потім підвівся і побіг.

 

В обласному центрі комплектування повідомили, що працівники ТЦК зупинили чоловіка і попросили його пред'явити документи. Проте той відмовився.

"Громадянин почав викрикувати нецензурну лексику, ображати військовослужбовців, поводитися зухвало і агресивно. Далі почав втікати на велосипеді. Військовослужбовці, які були задіяні в групі оповіщення, не справившись з емоціями, вирішили переслідувати втікача. Відтак догнали й намагалися перегородити йому шлях. Однак тому вдалося втекти".

У Львівському ОТЦК нагадують, усі громадяни призовного віку повинні носити з собою військово-облікові документи й пред'являти їх на прохання поліції чи військовослужбовців ТЦК.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...