RSS

Логістика і технології: Сирський назвав нові завдання для ЗСУ

2024-02-09 16:50:00
Логістика і технології: Сирський назвав нові завдання для ЗСУ -
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський окреслив нові завдання на посаді.

 

Як передає Укрінформ, про це Сирський повідомив у Телеграмі.

 

Серед них - чітке планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту в новітній зброї, раціональний її перерозподіл, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів, запровадження нових технічних рішень на полі бою.

«Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту в новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів. Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики», – зазначив Сирський.

Головнокомандувач зауважив, що завдання штабів усіх рівнів - знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці.

«Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів», - зазначив він.

Крім того, Сирський наголосив, що життя і здоров’я військовослужбовців завжди були та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним.

 

Ще одним із завдань Сирський назвав запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду як, приміром, застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби, що, за його словами, є одним з майбутніх векторів побудови перемоги у визвольній війні.

«Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху», - наголосив головнокомандувач ЗСУ, додавши, що, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні.

Сирський подякував побратимам в лавах Сухопутних військ ЗСУ та ОСУВ «Хортиця», з ким мав честь служити.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...