RSS

COVID19: Житомирщина готується повернутися до майже нормального життя

2021-04-22 12:22:00
COVID19: Житомирщина готується повернутися до майже нормального життя -
На території житомирської громади хочуть встановити «помаранчевий» рівень епіднебезпеки, враховуючи зменшення кількості хворих на COVID-19.  Міська комісія з питань ТЕБ і НС сьогодні прийняла рішення звернутися до обласної  щодо перегляду зональності. Йдеться на сайті Житомрської міської ради
 
 «Звернутися до  з проханням внести на розгляд Держкомісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  питання  про встановлення «помаранчевого» рівня епіднебезпеки голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки на надзвичайних ситуацій», – йдеться в документі.
Також Суб’єктам господарювання, яким погоджено розміщення облаштованих майданчиків на території, прилеглій до підприємств ресторанного господарства, дозволили здійснювати діяльність в межах літніх майданчиків з 24 квітня.
 
Прийнятим рішенням  також дозволили проводити індивідуальні  заняття у спортзалах за умови дотримання встановлених протиепідемічних норм.
 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...