RSS

Україна отримала $880 мільйонів траншу МВФ

2024-03-26 14:46:00
Україна отримала $880 мільйонів траншу МВФ -
Україна отримала 880 мільйонів доларів від Міжнародного валютного фонду в межах програми розширеного фінансування EFF.

 

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Укрінформ.

«Сьогодні Україна отримала 880 млн доларів від МВФ. Це третій транш фінансової підтримки в межах програми розширеного фінансування EFF», - поінформував глава уряду.

За його словами, ці кошти допоможуть покрити пріоритетні бюджетні видатки та підтримувати макрофінансову стабільність.

 

Шмигаль відзначив, що Україна продовжує успішно виконувати свої зобов'язання перед партнерами.

«Уже готуємося до наступного перегляду програми. Вдячні МВФ за підтримку та співпрацю!» - резюмував він.

Як повідомлялося, чотирирічна програма Механізм розширеного фінансування (Extended Fund Facility - EFF) обсягом $17,5 мільярдів була головною складовою плану Міністерства фінансів зі стабілізації економіки України та закладання підвалин для відновлення її зростання, починаючи з 2016 року.

 

Основна мета Програми EFF - підвищити рівень резервів Національного банку України, запобігти відтоку капіталу, посилити заходи, прийняті урядом для стабілізації платіжного балансу країни, та допомогти Україні подолати структурні проблеми в її економіці завдяки проведенню назрілих реформ.

 

Зокрема, в рамках програми EFF Україна здійснила ряд ключових змін у сфері енергетики, банківського сектору, незалежності Національного банку, оздоровлення державних фінансів, реформування сектору державних підприємств та боротьби з корупцією.

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...