RSS

Партію "Слуга народу" може очолити жінка

2021-11-08 16:42:00
Партію -

Головою партії "Слуга народу" замість Олександра Корнієнка може стати 45-річна народна депутатка Олена Шуляк.

 

Про це повідомляє "Українська правда".

 

Олену Шуляк можуть висунути на керівницю партії на з’їзді у листопаді: є таке "спільне бачення", але рішення ще не остаточне.

 

У "Слузі народу" пояснюють, що хотіли б бачити на чолі партії жінку. Там також відзначають "менеджерські здібності" Шуляк та наявність довіри до неї. 

 

Нардеп Олександр Качура також написав у Telegram, що він рекомендуватиме на позицію голови партії "Слуга народу" Олену Шуляк. На його думку, вона "має необхідний управлінський досвід для цієї роботи", тож таке рішення з’їзд партії підтримає.

 

Олена Шуляк була 13-м номером у виборчому списку партії "Слуга народу" на парламентських виборах 2019 року. 

 

У Верховній Раді вона посідає крісло заступниці голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
 

19 жовтня народні депутати обрали першим заступником голови Верховної Ради нардепа зі "Слуги народу" Олександра Корнієнка, 8 листопада він заявив про складання повноважень голови президентської партії.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...