RSS

Кучма пропонував Мельниченку 100 мільйонів доларів

2019-01-26 07:44:00
Кучма пропонував Мельниченку 100 мільйонів доларів -
Леонід Кучма пропонував мені, Єльяшкевичу і Мирославі Гонгадзе 100 мільйонів доларів за те, щоб його не притягували до карної відповідальності. Він передавав це через Бакая.
 

https://zik.ua/news/2019/01/26/melnychenko_rozpoviv_yak_leonid_kuchma_proponuvav_yomu_yelyashkevychu_i_1496375

 
Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти« на телеканалі ZIK під час скайп-включення заявив екс-майор Управління державної охорони Микола Мельниченко.
 
Микола Мельниченко зазначив: нинішній Генпрокурор України Юрій Луценко – це людина, яка брехала і буде брехати про все, що потрібно замовникам.
 
Також екс-майор підкреслив, що Луценка поставили на посаду Генпрокурора для того, щоби знищити докази вини Леоніда Кучми у вбивстві Георгія Гонгадзе.
 
«Я особисто передав у ГПУ оригінали записів. Мені відомо, що особисто Луценко підмінив їх. Зараз він публічно стверджує, що я не іду на співпрацю і що я нібито нічого не передавав. Але я передавав під протокол і під відеозапис»,– наголосив Мельниченко.
 
Він додав, що місяць тому він звернувся до Генпрокурора з вимогою відновити слідство, допитати його і провести інші слідчі дії у справі Гонгадзе.
 
«Мої адвокати зробили більше ста запитів до ГПУ. Але Генеральна прокуратура не чує і не бачить цього. Вона відмовляє в будь-яких клопотаннях. Тому мені дуже прикро, що така людна як Луценко перебуває на цій посаді»,– наголосив екс-майор.
 
Також Микола Мельниченко заявив, що Леонід Кучма пропонував йому, Єльяшкевичу і дружині Георгія Гонгадзе Мирославі 100 мільйонів доларів за те, щоб його не притягували до карної відповідальності.
 
«Коли Кучма пропонував, я приїхав до Мирослави Гонгадзе і сказав їй, що є така пропозиція. Вона про це знає. Він передавав це через Бакая»,– розповів екс-майор Управління державної охорони Микола Мельниченко.
 
Нагадаємо, Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що так звані «плівки Мельниченка», були спецоперацією ФСБ Росії.
 
«Я глибоко переконаний, що «плівки Мельниченка» – операція ФСБ проти українського президента, який посмів заявити несміливо, але чітко про рух до НАТО. Решта було справою мистецтва», – сказав він.
 
Як відомо, засновник «Української правди» Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі під Таращею Київської області виявили обезголовлене тіло, яке, за висновками експертів, могло належати журналісту.
 
У 2009 році в Київській області знайшли рештки черепа, які, за заявою Генпрокуратури, належать Гонгадзе.
 
15 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними в убивстві Гонгадзе трьох екс-працівників Департаменту зовнішнього спостереження МВС України – Валерія Костенка, Миколу Протасова й Олександра Поповича. Суд позбавив їх волі на термін від 12 до 13 років.
 
Крім того, у січні 2013 року суд засудив до довічного ув’язнення колишнього начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача за вбивство журналіста. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/01/26/melnychenko_rozpoviv_yak_leonid_kuchma_proponuvav_yomu_yelyashkevychu_i_1496375

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...