RSS

Поради від Курта Воннегута

2018-03-02 07:40:00
Поради від Курта Воннегута -
Насолоджуйтесь силою і красою своєї юності, поки життя вам не подобається, воно проходить. Повірте мені, через 20 років ви подивитеся на свої фотографії і згадаєте з почуттям, яке ви зараз не можете зрозуміти. Скільки можливостей було відкрито перед вами, і як же казково ви насправді виглядали. Ви не так багато важите, як вам здається.
Не турбуйтеся про майбутнє. Або добре, турбуйтеся, але знайте, що ці занепокоєння так само ефективні, як спроба вирішити рівняння алгебри за допомогою пережовування жувальної гумки. Реальними неприємностями у вашому житті трапляються події, які ніколи не чіпали ваш неспокійний розум, такі, наприклад, що застають вас зненацька о четвертій годині вечора, в який-небудь звичайний вівторок.
Щодня робіть що-небудь з того, що вас лякає.
Співайте.
 
Ставтеся дбайливо до сердець інших людей.
Не миріться з тими, хто байдужий до вашого серця.
Не витрачайте час на заздрість, іноді ви попереду, іноді позаду, гонка довга, і, врешті-решт, ви її ведете тільки з самим собою.
Пам'ятайте компліменти, які ви отримуєте, але забувайте образи, і якщо ви досягнете успіху в цьому, то скажіть мені як.
Не відчувайте себе винуватим, якщо не знаєте, що ви хочете робити з вашим життям. Найцікавіші люди з тих, кого я знаю, і гадки не мали в 22 роки, як вони хочуть прожити своє життя, причому деякі з найбільш цікавих мені знайомих сорокарічних не знають досі.
Може бути, ви вступите в шлюб, може бути, ні. Може бути, у вас будуть діти, може бути, ні. Може бути, ви розлучитеся в сорок, а може бути, ви будете танцювати танець маленьких каченят на сімдесят п'ятих роковин свого весілля. Що б ви не робили, не хваліть себе занадто багато, але і не сваріть теж. Ваш вибір, як і у всіх, наполовину у владі випадку.
Насолоджуйтесь своїм тілом, використовуйте його, як тільки можете, і не бійтеся того, що інші люди думають про це. Тіло - це самий прекрасний інструмент, яким ви коли-небудь будете володіти.
Танцюйте, навіть якщо вам ніде цього робити, крім вашої вітальні.
Будьте благодушні зі своїми братами і сестрами, вони ваш найкращий зв'язок з минулим і ті, хто, швидше за все, будуть поруч з вами в майбутньому.
Зрозумійте, що друзі приходять і йдуть, але за кількох дорогоцінних потрібно триматися. Прикладайте всіх зусиль, щоб подолати розриви в географії і в житті, тому що чим старше ви стаєте, тим більше вам потрібні будуть люди, яких ви знали, коли були молоді.
Прийміть кілька неминучих істин: ціни будуть рости, політики будуть зраджувати своїм дружинам. Ви теж будете старіти, і, коли постарієте, ви будете фантазувати, що коли ви були молоді, ціни були розумними, політики були благородними і діти поважали своїх старих.
До речі, поважайте своїх старих, ви ніколи не знаєте, коли вони підуть назавжди.
Не розраховуйте, що хто-небудь буде забезпечувати вас. Може бути, у вас є свій інвестиційний фонд, може бути, у вас є багатий чоловік або дружина, але ви ніколи не знаєте, коли кожен з них може залишити вас.
Всі ми коли-небудь підемо, але важливо протриматися до кінця, у щось вірячи. У цьому найбільша трудність, тому що здається, що немає ні чорта такого, у що дійсно варто було б вірити.
 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...