RSS

Ольга Богомолець: “Медреформу” від МОЗ, швидше за все, готували марсіани

2017-10-12 14:35:00
Ольга Богомолець: “Медреформу” від МОЗ, швидше за все, готували марсіани -

В Україні за рік реєструються мільйони викликів швидкої. Куди вони госпіталізують усіх цих людей? Вони ж збираються закрити більшість зайвих, з їхньої точки зору, лікарень?

Звичайно, більшість людей нікуди не повезуть. Парамедик приблизно оцінить ваш стан, і якщо вирішить, що ваш випадок не відноситься до категорії екстрених, вас не госпіталізують, а ще й змусять оплатити приїзд швидкої.

У міністерстві досі мовчать, скільки вони планують брати з людей за виїзд швидкої. Орієнтуватися можна на вартість виїзду бригади швидкої у приватних клініках, яка становить близько 1500 гривень. Скільки людей сьогодні готові сплачувати такі суми?

На швидкій лікар щодня має справу з десятками випадків, коли від його вмілих дій та досвіду залежить життя людини. Чи довірите ви своє здоров’я, здоров’я своїх дітей чи батьків людині, яка ще пару місяців тому не мала жодного уявлення про медицину?

Ми вже не будемо казати про те, що парамедики не зможуть допомогти людині при набряці легенів, больовому шоці, інфаркті, інсульті, інших важких хворобах.

На жаль, запропонована МОЗом псевдореформа створить нам лише проблеми та призведе до додаткових тисяч смертей.

І якщо хтось думає, що гірше бути вже не може, то дуже скоро він переконається, що може бути набагато гірше. Звісно, якщо ми дозволимо парламенту прийняти цей абсолютно антинародний та безглуздий законопроект.

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...