Під офісом каналу 1 + 1 який, як відомо, належить олігарху Ігорю Коломойськму і який підтримує Володимира Зеленського в його висуванні у президенти України, пройшла масова акція.

Мітингувальники принесли солом’яне чучело з портретом Коломойського, який сидів на солом’яному бичку з портретом Зеленського. Солом’яну скульптуру мали спалити. Але поліція заборонила проведення вогняного перфоменсу. В підсумку солом’яні фігури були подарені телеканалу і занесені в офіс 1+1 в супроводі нараду поліції.

Мітингувальники виступили з вимогою повернути гроші з офшорів та Росії. Зокрема прибуток від продукування фільмів з російськими акторами і контентом, власником яких є Зелеєньскій, пропонують повернути в Україну і зачислити до пенсійного фонду.

- Країна п'ять років воює з бізнес-партнерами Зеленського, - заявивили пенсіонери з числа активістів, які відмовилися називатися. - Нам набридло мовчати і посміхатися з жартів, які вже давно сприймаються як знущання. 95 квартал смішить москововитів, показують зал, в якому сяють від жартів про власну недолугість ніби українці. І потім машина пропаганди Росії каже, мовляв, то ви ж самі ненавидите свого президента і визнаєте коруцію причиною війни. Псевдо громадянської війни.

- Ми проти кінобізнесу «Слуги народу» в Росії, - розповідає учасник акції Роман Кушнір, - Попри брехливі запевнення про закриття бізнесу ще в 2014 році, команії Зеленського продовжують отримувати надпримбутки від продукції знятої під час війни за участю ворога. Вимагаємо вилучити з офшорів кошти зроблені на крові у пенсійний фонд та на потреби воїнів ЗСУ.

- Єдина, хто ще варта довіри, це Юлія Володимирівна, - каже пенсіонерка Екатерина Ревуцька, - Ми впевненені, що Тимошенко переможе і підвищить пенсії за рахунок повернення виведених різними комедіантами грошей.

Всього з 2014 по 2017 роки надходження на рахунки цієї кінокомпанії Зеленського і партнерів в РФ склали близько 13 мільйонів доларів або більше ніж 350 мільйонів гривень за нинішнім курсом.

Також учасники протесту вимагали припинити практику подання на виборчі посади всіх суб'єктів хто співпрацює з ворогом. В акції взяли участь молодіжні та патріотично налаштовані організації, пенсіонери.

Зокрема по наявний у відкритих джерелах інформації шоумену належить виробництво кіно-, відеофільмів і телевізійних програм: "Вайсберг Пикчерс", "Платінумфільм" і "Грін Филмс". Кіпрська компанія Green Family LTD є засновником їх усіх.

Крім того, Green Family LTD - співзасновник ТОВ "Квартал 95" в Україні. Кінцевими бенефіціарами кіпрської компанії вказані Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлєв, Борис і Сергій Шефір та соратник Ігоря Коломойського Тимур Міндіч.

За даними журналістів «Схеми» які проаналізували фінансову звітність цих російських компаній і виявили, що всі вони продовжують працювати. Найуспішніша з них - "Грін Филмс". "За даними Федеральної служби державної статистики, в 2014 році розмір грошових надходжень на рахунки" Грін Филмс "склав більше 340 мільйонів рублів. У 2015-му - близько 208 мільйонів, в 2016-м - трохи більше 123 мільйонів рублів". Також фірма "Грін Филмс", якою Зеленський володіє через кіпрську компанію, перемогла в конкурсі на отримання часткового фінансування виробництва кінострічки з російського бюджету.

Однак в грудні 2018 року Зеленський в інтерв'ю Дмитру Гордону заявив (фактично збрехав ред.), Що останній фільм "95 квартал" зробив з російськими колегами в 2012 році.