RSS

В Мінмолодьспорту визріває корупційне викриття

2018-11-30 10:47:00
В Мінмолодьспорту визріває корупційне викриття -

Як повідомили джерела близькі до міністерських - корупційний скандал стартуватиме в кабінетах Мінмолодьспорту 3 грудня. На цю дату призначено конкурс на заміщення вакантних тренерських посад чоловічої і жіночої збірних команд України з дзюдо.

Найбільш бажаним кандидатом, за словами президента Федерації дзюдо України Романа Насірова, є 46-річний Михайло Руденко, колишній міліціонер, звільнений з органів МВС на хвилі люстраційних процессів 2014 року.

 

 

Закон України «Про очищення влади» передбачає усунення від можливості займати будь які крісла в державних гілках влади протягом 10 років.

Михайло Руденко зараз є одночасно державним тренером збірної по дзюдо і головним тренером національної збірної по самбо, а також фігурантом справи про розкрадання коштів спортсменів. Про це повідомили ряд спортивних організацій міста Харківа, громадських активістів, які звернулися з відповідними заявами до правоохоронців, ЗМІ і до прокуратури.

 

«Слідчим відділом Нацполіції України здійснюється досудове розслідування у крімінальному впровадженні від 16.03.18 №42018000000000627, за ознаками злочинів передбачених статтями 191, 364, 366 КК України. В межах провадження здійснювалися слідчі дії, а саме обшук та виємка документів, в тому числі відомостей про виплату добових коштів та грошових винагород членам національних збірних команд з кількох видів спорту (дзюдо, самбо, пауерліфтінгу та ін)».  - В ухвалі Перерського районного суду від 21.07.18 року, слідчий суддя зазначив, що дії проводять по факту привласнення групою державних службовців (серед яких зазначений і Михайло Руденко державних коштів в сумі понад 10 мільйонів гривень.

 

Разом з тим, колишнього коменданта Майдану, а нині очільника Мінмолодьспорту Ігоря Жданова, про згадані обставини, вочевидь, не поінформували. Позаяк колишній міліціянт Михайло Руденко не просто наразі уникає  відповідальності, в тому числі і кримінальної. Але й претендує на посаду, де розподіляються бюджетні кошти.

 

 

Сигнали про те, що гроші спортсменів безслідно зникають фактично з кишень борців збірної України по самбо поступали в Міністерство Мінмолодьспорту протягом року. Але досі ігноруються керівництвом профільного міністерства.

 

«Нам соромно їздити за кордон на змагання. Бо всі зразу зрозуміють що ми приїхали від України – без форми, лікарів, і тренерів» – зізнаються на камеру  українські чемпіони.

 

Правозахисник Кирило Стремоусов на основі фактів та свідчень спортсменів дійшов висновку про діючу корупційну схему в надрах міністерства. Про що повідомив у своєму блозі:

«Гроші, що були направлені на їжу та одяг українських спортсменів,здобуваючих добре ім'я для України на усіх престижних змаганнях Світу і Європи – просто розкрадаються».

 

https://www.facebook.com/StremousovKirill/videos/2238432506197805/

 

https://www.facebook.com/silapartera/videos/2212938392257949/

 

Нагадаємо, МВС Януковича намагалося сховати від народного гніву одіозного міліцейського керівника Михайла Руденка переводом з Волині в крісло заступника Начальника Житомирського УМВС. Під тиском громадськості Руденка одразу ж звільнили. У 2014 році будівля УМВС в Житомирі була підпалена очманілим від міліцейського свавілля натовпом.

 

 

https://www.1.zt.ua/themes/misto/bilya-umvs-zbirayutsya-aktivisti-voni-proti-neprozorih-priznachen.html

 

 

Наразі усі свідчення,  встановлені факти зникнення коштів, фактичні матеріали, що вказують на розкрадання держбюджету і майна спортсменів, будуть вкотре передані в Нацполіцію, ГПУ і КМУ – особисто Володимиру Гройсману.

 

 

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...