RSS

В Харківській медичний академії післядипломної освіти визріває вибухонебезпечна ситуація

2020-02-06 17:05:00
В Харківській медичний академії післядипломної освіти визріває вибухонебезпечна ситуація -

В Харківській медичний академії післядипломної освіти визріває вибухонебезпечна ситуація. До виборів ректора вишу (які призначені на завтра, 7 лютого) не допущені троє основних кандидатів:

 

Олександр Хвисюк http://timeua.info/post/kharkov/professor-aleksandr-hvisyuk.html

Елгуджа Діасамідзе

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2522406991361282&id=100007760167818&set=a.2142442426024409&dm=1

Олег Короп

Це - професори, доценти, досвідчені і відомі в наукових кругах керівники.

Натомість в крісло ректора, спускають кандидатуру Богдана Федака – колишнього керівника Харківського «облдздраву» (лікар був засуджений та відбував 2 роки за зловживання посадовим становищем).

Така, майже монопольна, кадрова ситуація утворилася через дії посадовців Міністерства охорони здоров’я – повідомляють джерела в ХМАПО.

«Маємо намір голосувати проти усіх нав’язаних нам міністерством кандидатур, - каже завкафедрою (попросив не називати його через можливі проблеми на роботі), - Тому що змушують голосувати за Федака або Касьянову. Перший – судимий за продаж дітей за кордон. Друга -  просто технічний кандидат, педагог за освітою. А це для медичної академії, яка вдосконалює професійних лікарів -  не припустимо».

Ініціативна група академії звернулася із зверненням до преси, представників системи охорони здров’я та президента України:

«Не дивлячись на те, що нове керівництво Харківської обласної державної адміністрації порадило Богдану Федаку звільнитись із посади директора Департаменту охорони здоров’я, керівництво МОЗ, в особі заступника міністра Дмитра Коваля, просувають Федака» - йдеться у зверненні.

 «Представники МОЗу затягнули з реєстрацією кандидатів, а тепер відмовляють у праві на чесні вибори посилаючись на статтю 42, - кажуть в академії, - Хоча, згідно положенням цієї статті, кандидати з автобіографічними епізодами як у Федака – не допускаються до посад.

В розмові кандидат Богдан Федак заявив, що навіть якщо вибори ректора академії через затримку не відбудуться – його (Федака –ред) призначать з МОЗу виконуючим обовязки ректора ХМАПО. На чому грунтується така впевненість? Невже МОЗ надавав такі гарантії людині, яка відбувала термін увязнення? В це важко повірити!»

«Справа дітей»1997 року. Богдана Федака притягли за фактичну торгівлю дітьми за кордон, про це повідомляє ряд видань, зокрема - «Українська правда» https://www.pravda.com.ua/rus/news/2012/07/10/6968529/).

Претенденти, які мають взяти участь у конкурсі на заміщення посади ректора звернулися з позовами до окружного адміністративного суду. Сподіваються, що дату виборів призначать лише після вирішення конфлікту в суді.

 

 

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...