RSS

РОМАНТИКА ВДОМА: ДО КІНЦЯ КВІТНЯ МОЖНА СПОСТЕРІГАТИ "ЗОРЕПАД" ПРОСТО З ВІКНА

2020-04-20 16:57:00
РОМАНТИКА ВДОМА: ДО КІНЦЯ КВІТНЯ МОЖНА СПОСТЕРІГАТИ -

 

Люди по всій Землі можуть з 16 по 30 квітня спостерігати метеоритний дощ, який досягне свого піку 22 і 23 квітняПро це пише BizUA.Щороку в квітні Земля проходить крізь шлейф пилу, який залишає після себе комета Тетчер. Проходячи через атмосферу Землі, метеори згоряють і залишають довгі спалахи.

Комета Тетчер є довгоперіодичною. Їй необхідно витратити 415 років, щоб виконати один оборот навколо Сонця. Коли комета підбирається до зірки, вона викидає пил, тим самим залишаючи довгий орбітальний слід. Шлейф, через який пролітає Земля, називається потік Ліриди. Цей метеорний хвіст йде з сузір’я Ліри, яке знаходиться в Північній півкулі.

А якщо вам не пощастить побачити метеоритний хвіст з вікна, ви можете подивитися на його віртуальну модель на сайті Meteorshowers.

Нагадаємо, до дня народження телескопа Hubble американське космічне агентство NASA запустило на своєму сайті сервіс, де можна дізнатися, що бачив телескоп у день вашого народження.

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...