RSS

Мігранти штурмували кордон Польщі з боку Білорусі, постраждала прикордонниця

2022-01-10 12:27:00
Мігранти штурмували кордон Польщі з боку Білорусі, постраждала прикордонниця -
Минулої ночі 33 іноземці силою намагалися форсувати польсько-білоруський кордон.
 

Мігранти кидали у польські патрулі каміння, гілки дерев, шумові петарди, в результаті чого травм зазнала польська прикордонниця, передає Укрінформ з посиланням на Прикордонну службу Польщі у Твіттері, передає Укрінформ.

 

“В суботу, 8 січня, польсько-білоруський кордон нелегально перетнули лише 10 осіб, проте ніч проти неділі була неспокійною. Сьогодні до 7-ї години ранку (за місцевим часом) затримано 33 іноземці на відрізках кордону, що охороняються прикордонними заставами в Черемсі і Шудзялово. Представниця Прикордонної служби потрапила до лікарні”, - йдеться в повідомленні польських прикордонників.

 

Як зазначається, під час спроб силового перетину польсько-білоруського кордону іноземці та білоруські спецслужби кидали у бік польських патрулів не лише каміння, але й шумові петарди.

 

“Представниця Прикордонної служби отримала травму голови, вона перебуває в лікарні”, - підкреслюється в повідомленні.

 

Як повідомлялося, Польща та країни Балтії звинувачують Білорусь та РФ у гібридній агресії із застосуванням штучно створеного міграційного потоку на кордоні. Від початку кризи у серпні польсько-білоруський кордон намагалися нелегально перетнути близько 40 тис. іноземців з Близького Сходу та країн Африки. До червня уряд Польщі планує збудувати на відрізку майже 200 км польсько-білоруського кордону загородження висотою понад 5 метрів.

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...