RSS

Добігає фіналу справа «золота Захарченка»

2014-06-23 07:39:00
Добігає фіналу справа «золота Захарченка» -

 

Не дивлячись на те, що підприємство буквально стоїть на золотих покладах, недбале господарювання, прорахунки у розвитку підприємства призвели до повної зупинки підприємства. Ситуація на підприємстві була критичною. Нарощувалася заборгованість із заробітної плати, не провадився облік, розкрадалося майно.

 

16.02.2010 року у рамках порушеної судом справи про банкрутство кредиторами було призначено ліквідатором Тетяну Петик. Після цього ситуацію на підприємстві вдалося стабілізувати і з’явилися реальна зацікавленість інвесторів у придбанні та розвитку підприємства.

 

Однак, у наприкінці 2011 року ситуація різко змінилася.  Починаючи з грудня 2011 року Державна податкова інспекція (ДПІ)  неодноразово намагалося незаконно накласти арешт на майно підприємства. Почався тиск на суд та арбітражного керуючого з боку ДПІ та МВД. Нагадаємо, що на цей час Державною податковою адміністрацією Україні керував Олександр Клименко, а Міністерством внутрішніх справ Віталій Захарченко.

 

Згодом за поданням податкової інспекції, суд ігноруючи всі норми права, звільнив Тетяну Петик і призначив ліквідатора Гороховського А.В.  До речі, суддя Васьковський О.В., який до цього визнавав та сприяв відновленню нормальної ситуації на підприємстві та права власності на майно за ТОВ «Закарпатполіметали», співпрацював з комітетом кредиторів, водночас різко «змінив» свої «погляди».

 

Новий, підконтрольний ДПІ ліквідатор одразу ж намагається оскаржити, вже визнані судом, кредиторські вимоги, аби сформувати «підконтрольний» йому комітет кредиторів. Однак у зв’язку із суттєвими порушеннями при виконанні своїх обов’язків та скарги з боку комітету кредиторів, вимушений був подати заяву про відставку.

 

Черговим ліквідатором «Закарпатполіметали» був призначений Громчаков О.В. Він провів переоцінку майна підприємства, та продав його із суттєвими порушеннями за 4,5 млн. грн. Таким чином, власником золотої копальни стають фірми ПАТ «Карпатська рудна команія» та ТОВ «ГГП «Бріком», підконтрольні такому собі Валерію Бердихіну, особистості, яка дуже тісно пов’язана із колишнім міністром внутрішніх справ В. Захарченком.

Як вдалося з’ясувати, на ім’я Валерія Бредихіна та Віталія Захарченко було зареєстровано торговельні марки виробів з мармуру. А разом з Людмилою Захарченко - дружиною колишнього головного міліцианта, Валерій Бредихін був партнером у фірмах «Линкруст» та «Гірничо-рудні технології».

Судячи з даних «Українського інституту промислової власності» сам Бредихін є засновником ТОВ «Гірничо-Геологічне Підприємство «БРІКОМ»», яке заснувало ПРАТ «Гірничо-металургійний комплекс».

Останньому, в свою чергу,  і належить ТОВ «Карпатська рудна компанія», яка за безцінь, викупила, у свого кишенькового ліквідатора Мужіївське золоторудне родовище.

 

З приводу цієї ситуації Cengart Financial було направлено звернення до Прокуратури Закарпатської області щодо проведення перевірок дій цих осіб, зокрема Громчакова О.В., ТОВ «Карпатська рудна компанія», ДПІ у Берегівському районі та інших учасників. 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...