RSS

Уряд збільшив стипендію до 6 тисяч грн абітурієнтам з ОРДЛО

2021-12-15 17:45:00
Уряд збільшив стипендію до 6 тисяч грн абітурієнтам з ОРДЛО -

15 грудня на засіданні уряд ухвалив постанову про збільшення стипендії вступникам з окупованих територій, які навчатимуться на підготовчих курсах.

 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, пише Суспільне.

"З 1 січня 2022 року воно (стипендіальне забезпечення — ред.) становить три прожиткові мінімуми для працездатних осіб, встановлених на 1 січня календарного року на одну особу (7 443 грн) без урахування податків та зборів, що мають бути сплачені. Після всіх відрахувань сума становитиме приблизно шість тисяч гривень", — йдеться у повідомленні.

За інформацією міністерства, у 2021 році підготовчі курси були організовані на базі 15 вишів України. Слухачі курсів забезпечувались місцем у гуртожитку та отримували стипендію у розмірі 4 588 гривень. Навчання на підготовчих курсах пройшли 199 дітей з тимчасово окупованих територій.

 

Що відомо

  • У 2021 році до вищих навчальних закладів вступили 2083 студенти з окупованих територій Донеччини, Луганщини та Криму.
  • На базі 23 вишів України були організовані підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням для абітурієнтів з окупованих територій.
  • У 2020 році до українських вишів з окупованих територій Донеччини та Луганщини, а також з анексованого Криму вступили 1953 абітурієнти.
  • Окупаційні адміністрації ОРДЛО проводять системну політику мілітаризації дітей. Вони перепрофілюють заклади середньої освіти в кадетські корпуси військового та козацького типу та через пропаганду формують у дітей негативне ставлення до України.
  • Російські окупанти за вказівкою РФ на окупованих територіях Донеччини та Луганщини закривають заклади освіти.
  • Російські окупанти продовжують посилювати антиукраїнські настрої на окупованих територіях Донеччини та Луганщини та агітують молодь брати участь у парламентських виборах РФ.
  • Російські окупанти обмежують виїзд дітей з окупованих територій, тим самим порушуючи право дітей на освіту. Українські правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...