RSS

Шість жорстоких істин, які змінять вас накраще

2016-04-20 19:55:00
Шість жорстоких істин, які змінять вас накраще -
 
Зрозумійте вже, нарешті, дещо важливе у вашому житті.
 
Можете не читати далі, якщо ваша кар'єра йде в гору, вас захоплює власне життя, і у вас щасливі відносини. Гарного дня тобі, друже, ця стаття не для тебе, ми всі тобою пишаємося.
 
Що стосується інших, то я хочу, щоб ви дещо спробували: назвіть п'ять вражаючих фактів про себе. Запишіть їх або просто вигуніть на всю кімнату. Якщо виникли труднощі, стаття для вас, і вона вас, чорт забирай, вибесила.
 
6. Світ хвилює тільки те, що він може отримати від вас
 
Давайте припустимо, що людину, яку ви любите більше за все на світі, тільки що підстрелили. Лежить на вулиці, стікаючи кров'ю і кричить. Підходить хлопець і каже вам «Відійди». Він оглядає рану вашого улюбленого і дістає складаний ножик - збирається оперувати прямо на вулиці.
 
Ви питаєте: «? Ти лікар»
Він відповідає: «Ні».
Ви говорите: «? Але ти ж знаєш, що робиш, так»
 
У цей момент хлопець втрачає самовладання. Він каже, що він хороший, чесний, що він завжди приходить вчасно. Він повідомляє, що він відмінний син, його життя повне захоплюючих хобі, і ще він пишається тим, що ніколи не лається матом.
 
Ви збентежені: «Яке гребаной значення має це все, коли моя любов лежить тут і спливає кров'ю! Мені потрібен хтось, хто знає, як оперувати вогнепальні поранення! Ти можеш чи ні?!? »
 
І тепер хлопець починає агітувати - чого ти такий поверхневий і егоїстичний? Тебе що? Не хвилюють всі ці його відмінні якості? Ти не чув, що він сказав тобі, що він завжди пам'ятає день народження своєї дівчини? І в світлі всіх цих крутих штук, невже дійсно має значення, чи вміє він оперувати?
 
У цей момент ви схопитеся, вхопите його своїми закривавленими руками за плечі, струсоне і заволаєте: «Так, нічого з цього лайна не має значення, тому що це особлива ситуація, і мені потрібен хтось, хто може зупинити кровотечу, ти хворий траханий ублюдок ».
 
І ось вона, моя жахлива річ про дорослий світ: ви в точно такій же ситуації кожен окремо взятий день. І ви на місці того хлопця з складаним ножем, а суспільство - жертва стрілянини, що захлинається кров'ю.
 
Якщо ви хочете знати, чому суспільство, схоже, вас уникає, або чому вас не поважають, так це тому що суспільство повно людей, яким щось потрібно. Їм потрібні побудовані будинки, їм потрібна їжа, їм потрібні розваги, їм потрібні задоволені сексуальні потреби. А ви прибули на місце надзвичайної ситуації з складаним ножиком в руках, просто в силу свого народження - в момент, коли ви приходите в цей світ, ви стаєте частиною системи, розробленої строго для того, щоб прислухатися до потреб людей.
 
Або ви заморочитеся на завданні «прислухатися до потреб людей» і заробите унікальний набір навичок, або світ копне вас під зад. І неважливо, наскільки ви добрі, щедрі і ввічливі. Ви будете бідні, ви будете самотні, вас виставлять на мороз.
 
Це здається жорстоким, примітивним або матеріалістичним? Як щодо любові і доброти - невже вони нічого не варті? Звичайно, варті. До тих пір поки вони - наслідок того, що ви робите людям щось, що вони не можуть отримати в іншому місці.
 
5. Хіппі помилялися
 
Ось найбільша сцена в історії кіно. Це знаменита промова Алека Болдуїна з кіношедеври Glengarry Гленн Росс ( «Американці» в перекладі).
 
Персонаж Болдуїна - ви приймаєте його за лиходія - звертається до кімнати, повної хлопців, і рве їм дупи на британський прапор, повідомляючи, що вони всі будуть звільнені, якщо не виконають плану продажів:
 
«Хороший хлопець? Мені байдуже. ВІДМІННИЙ БАТЬКО? Та пішов ти! Іди додому і грай зі своїми діточками. Якщо ти хочеш працювати тут, виконуй план».
 
Це грубо, жорстко і межує з соціопатією, але крім того це чесний і влучний вислів того, що чекає від тебе світ. Різниця лише в тому, що в реальному світі люди вважають, що не можна так з тобою розмовляти, і вирішують, що куди краще просто дозволити тобі продовжувати цю лажу.
 
Ця сцена з фільму змінила моє життя. Алека Болдуїна номінували на Оскар за цей фільм - при тому, що це єдина сцена з ним. Як помітили розумні люди, геніальність цієї мови в тому, що половина глядачів думає «Вау, цікаво, як це, коли у тебе начальник така скотина?», А друга половина думає «Чорт візьми, так! Ідіть і працюйте! »
 
Якби ви були в тій кімнаті, деякі з вас сприйняли б це як робочий процес, але в будь-якому випадку наповнилися б енергією послання, радо приймаючи прокляття, «цей хлопець офігенний!»; тоді як деякі з вас сприйняли б це на свій рахунок, цей хлопець - покидьок, він не має права так зі мною розмовляти. Або ж - стандартний маневр, коли нарцисизм стикається з більшою силою - тихо обурювалися б, фантазуючи про те, щоб знайти інформацію, яка виставила б боса в негативному світлі.
 
Різниця двох позицій - образа проти мотивації - багато в чому визначає, досягнете успіху ви в цьому світі чи ні. Багато людей хочуть відповідати висловом Тайлера Дердена з «Бійцівського Клубу»: «Ти - це не твоя робота».
 
Але взагалі, звичайно, ви абсолютно точно - ваша робота. Так, ваша «робота» і те, що ви вкладаєте в поняття працевлаштування, можуть бути різними речами, але в обох випадках ви уявляєте собою суму ваших корисних навичок, не більше того. Наприклад, бути матір'ю - це робота, яка вимагає певних навичок. Це щось, що людина може робити, щоб приносити користь іншим членам суспільства. Чи не робіть помилки: Ваша «робота» - користь, яку ви приносите іншим людям - це все, що ви є.
 
З цієї причини хірургів поважають більше, ніж комедійних письменників. З цієї причини механіків поважають більше безробітних хіпстерів. Це причина, по якій ваша робота стане вашою етикеткою, якщо факт вашої смерті потрапить в новини - «Захисник Національної футбольної ліги наклав на себе руки». Тайлер сказав «Ти - не твоя робота», але він також заснував успішну компанію з виробництва мила і став на чолі міжнародного соціального і політичного руху. Він повністю був своєю роботою.
 
Або подумайте про це так: Компанія Chick-Fil-A відкрито виступила проти гей-шлюбів. Але незважаючи на протести, компанія продовжувала продавати мільйони сендвічів кожен день. Чи не тому що Штати були згодні з ними, але тому що вони відмінно роблять свої смачні сендвічі. І це все, що має значення.
 
Вам зовсім не обов'язково повинно це подобатися. Мені от не подобається, коли на мій день народження йде дощ, але він все одно йде. Хмари сформувалися, дощ трапився. У людей є потреби, і через них вони оцінюють людей, які їм зустрічаються. Це прості механізми всесвіту, і вони не відповідають нашим бажанням.
 
Якщо ви зараз протестуєте, кажучи, що ви не дрібний капіталіст і матеріаліст, що ви не згодні з тим, що гроші - це все, я запитаю тільки одне: Хто сказав хоч слово про гроші? Ви втрачаєте щось важливіше.
 
4. Те, що ви робите, не повинно приносити гроші, воно повинно приносити користь людям
 
Давайте я наведу приклад не про гроші, з яким ви не зможете посперечатися. Я читаю кілька дюжин історій в рік від зневірених одиноких хлопців. Ці хлопці обурюються, що жінки не хочуть бути з ними, незважаючи на те, що вони самі милі в світі. Я можу пояснити, що не так з таким набором уявних установок, але Алек Болдуін знову зробить це куди краще за мене.
 
В цьому випадку Болдуін грає роль привабливих жінок. Вони, звичайно, не говорять так прямо і різко - суспільство вчить нас не бути чесними з людьми - але суть та ж. «Хороший хлопець? Кого це хвилює? Якщо ти хочеш працювати тут, виконуй план ».
 
«Що? Ти говориш, що у мене не буде гарною дівчата до тих пір, поки у мене не буде хорошої зарплати і купи грошей? »
 
Ні, твій мозок перестрибує до такого висновку, щоб у тебе було виправдання не брати до уваги будь-кого, хто з тобою не згоден, тому що він просто поверховий і егоїстичний. Я питаю, що ти пропонуєш? Ти РОЗУМНИЙ? Кумедний? Цікавий? Талановитий? Амбіційний? Креативний? Ок, а що ти робиш, щоб продемонструвати ці свої якості світу? Не говори, що ти хороший хлопець - цього недостатньо. У гарненьких дівчат є хлопці, які милі з ними 36 разів на дню. Пацієнт спливає кров'ю на вулиці. Ти знаєш, як його прооперувати чи ні?
 
«Ну, я не сексист, що не расист, не жадібний, не жорстока! Не такий, як інші сволочі! »
 
Вибач, я знаю, що це важко вислухати, але якщо все, що ти можеш робити, це список недоліків, яких у тебе немає, тоді відійди на хрін від пацієнта. Он той дотепний красавчик з багатообіцяючою кар'єрою готовий оперувати.
 
Це розбило тобі серце? Окей, і що тепер? Ти збираєшся хандрити з цього приводу або підеш вчитися на хірурга? Залежить від тебе, але не скаржся, що дівчатка западають на покидьків; вони западають на покидьків, тому що у цих покидьків є що їм запропонувати. «Але я добре вмію слухати!» Так? Тому що ти хочеш сидіти тихо замість того, щоб отримати шанс бути в близькості з гарненькою дівчиною (і проводити кожну секунду в мріях про те, наскільки м'яка у неї шкіра)? А тепер уяви собі, що в житті цієї дівчини є інший хлопець, який вміє слухати, а ще він грає на гітарі.
 
Говорити, що ти хороший хлопець - все одно що бути рестораном, який продає не різні страви, а просто «їжу, яка вас не отруїть». Ти як новий фільм з назвою «Кіно англійською» і слоганом «Акторів добре видно».
 
Я думаю, що саме з цієї причини ти можеш бути «хорошим хлопцем» і все ще відчувати себе жахливо, думаючи про себе. А саме ...
 
3. Ти ненавидиш себе, тому що ти нічого не робиш
 
«І що? Ти говориш, що я повинен прочитати книгу про те, як знайти дівчину? »
 
Так, але тільки якщо крок перший в цій книзі «Стати тією людиною, поруч з яким дівчата хочуть бути».
 
Цей крок завжди опускається. Завжди «Як мені знайти роботу?», А не "Як мені стати тією людиною, про яку мріють роботодавці?» Завжди «Як зробити так, щоб я сподобався красивим дівчатам?», А не "Як мені стати тим, хто подобається красивим дівчатам ? ». Бачите, це все тому що другі питання скоріше за все зажадають від вас зав'язати з багатьма з ваших улюблених хобі, приділяти більше уваги зовнішньому вигляду, і бог знає, що ще. Можливо, вам навіть доведеться змінити вашу особистість.
 
«Але чому я не можу знайти кого-то, хто полюбить мене такого, який я є?», Питаєш ти. Відповідь: Тому що людям багато чого потрібно. Жертва спливає кров'ю, і все, що ти можеш робити, це дивитися і страждати, що немає в світі вогнепальних поранень, які лікуються самі по собі.
 
«Але я не в усьому хороший!». Що ж, у мене хороші новини - достатній час на повторення, і ви зможете бути непогані в усьому. Я був самим гівняним письменником, коли був підлітком. Я став трохи краще в 25. І поки я відчайдушно провалював свою кар'єру, я писав у вільний час вісім років поспіль, статтю за статтею в тиждень, перш ніж почав отримувати за це гроші. Мені треба було 13 років, ЩОБ СТАТИ ДОСИТЬ ХОРОШИМ  письменником  і потрапити в список бестселерів New York Times. Мені знадобилося 20 000 годин практики, щоб відшліфувати мої лайно-тексти.
 
Не подобається перспектива витрачати весь свій час на отримання навичок? Що ж, у мене є хороші новини і погані новини. Хороші - подібна самовіддана практика допоможе вам вийти зі своєї шкаралупи - я пережив роки нудної офісної роботи, тому що  знав, що я отримую унікальні навички на стороні. Люди кидають справу на півдорозі, тому що результати видно не відразу, бо вони не можуть уявити собі, що процес - це і є результат.
 
Погані новини - у вас немає вибору. Якщо ви хочете працювати тут, виконуйте план.
 
На мою неекспертну думку, ви ненавидите себе не через низький рівень самоповаги, не тому що люди до вас жорстокі. Ви ненавидите себе, тому що ви нічого не робите. Ви навіть не можете «любити себе таким, яким ви є» - ось чому ви нещасні і шлете мені приватні повідомлення, питаючи, що ви повинні зробити зі своїм життям.
 
Вирішіть завдання: Скільки часу ви витрачаєте на споживчі штуки, зроблені іншими людьми (телек, музика, відеоігри, сайти), замість того, щоб робити щось своє? Тільки це додає цінності вашому існуванню.
 
І якщо вам не подобається чути це, якщо ви відповідаєте фразі «Важливо тільки те, що всередині вас», яку почули в дитинстві, то я можу сказати вам одне ...
 
2. Те, що всередині вас, важливо, тільки якщо воно змушує вас щось робити
 
Оскільки я в цьому бізнесі, я знаю купу честолюбних авторів. Вони думають про себе, що вони письменники, вони представляються так на вечірках, вони усвідомлюють це глибоко всередині себе, у них письменницькі серця. Єдине, що вони втрачають - де насправді їх чортові твори.
 
Але насправді має це значення? Написане - це все, що важливо, для визначення того, хто є письменником, а хто ні?
 
Заради Господньої любові, так.
 
Це загальний прийом захисту від усього, про що я говорив вище і давно, і від будь-якого голосу критики в вашому житті. Це та штука, яку говорить нам наше его, щоб уберегти нас від важкої роботи над собою: «Я знаю, що всередині я хороша людина». Може бути також сформульовано як «Я знаю, хто я є» і «Я просто повинен бути собою».
 
Не зрозумійте мене неправильно; ви всередині - все. Хлопець, який побудував будинок для своєї родини з нуля і з підручних матеріалів, зробив це тому що він такий всередині. Будь який поганий вчинок, який ви зробили, почався з поганого імпульсу, якась думка рикошетом всередині вашого черепа до тих пір, поки ви не були змушені це зробити. І будь-який хороший вчинок робиться за тим же принципом. «Хто ви всередині» - це метафоричний гній, на якому ростуть ваші фрукти.
 
І ось, що кожен повинен знати. І те, що багато хто з вас не можуть прийняти:
 
«Ви - це фрукт і нічого більше».
 
Нікого не хвилює ваш гній. «Хто ви всередині» не має ніякого значення у відриві від того, що ви робите для інших людей.
 
Усередині ви маєте величезну співчуття до бідних. Відмінно. Результатом цього співчуття стали якісь дії з цього приводу? Чи чуєте ви про який-небудь жахливої ​​трагедії та говорите при цьому «О, бідні діти. Передайте їм, що я думаю про них »? Ідіть нахрен, якщо це так - з'ясуйте, що їм потрібно, і допоможіть. Сто мільйонів чоловік подивилися відео Коні, віртуально всі вони думали про тих бідних африканських дітей. Але що зробило це суспільство з цих думок? Чортове лайно. Діти вмирають кожен день через те, що мільйони нас говорять собі, що переживати - це так само добре, як і робити. Це внутрішній механізм, контрольований ледачою частиною нашого мозку, оберігає нас від реальних дій.
 
Скільки з вас зараз ходить колами і твердить «Вона / він неодмінно полюбив би мене, якби тільки знала / знав, яка я цікава людина!» Правда? А як всі ці ваші цікаві думки та ідеї могли б самостійно передати себе світові? Або вони повинні стати причиною дій? Якби дівчина або хлопець вашої мрії знімали б вас прихованою камерою протягом місяця, були б вони вражені потім побаченим? Пам'ятайте, вони не читають думок, вони можуть тільки бачити. Захотіли б вони стати частиною вашого життя?
 
Все, про що я прошу вас, це застосовувати до себе ті ж стандарти, які ви застосовуєте до інших. У вас, напевно, є дратівливий один-християнин, вся допомога якого зводиться до «я помолюся за них». Це не зводить вас з розуму? Я не коментую зараз, працюють молитви чи ні, але це не змінює факту, що ця людина вибрала той вид допомоги, який не вимагає від неї відривати дупу від дивана. Такі люди утримуються від будь-якого зла, їх помисли чисті, їх внутрішній гній чистий настільки, наскільки це можливо, але які фрукти на ньому виростуть? І вони повинні розуміти це краще, ніж будь хто - я вкрав фруктову метафору з Біблії. Ісус повторював щось на кшталт «дерево судять по його плодам» знову, і знову, і знову. Ісус ніколи не говорив «Якщо ви хочете тут працювати, виконуйте план». Ні, він говорив «Кожне дерево, що не дає доброго плоду, слід зрубати і кинути у вогонь» (Євангеліє від Матвія).
 
Люди недобре реагують, коли їм говорять такі речі. Як і менеджери з фільму недобре реагували на слова Алека Болдуіна про те, що їм слід нарешті відростити яйця або змінити роботу на чистильників взуття. Що і приводить нас до фінального пункту ...
 
1. Все в середині вас буде боротися з розвитком
 
Людський розум - це диво, і ви ніколи не побачите його роботу краще, ніж в той момент, коли він бореться проти очевидних свідчень про необхідність змін.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...