RSS

"Я повернувся з пекла" - звільнений полонений

2017-12-28 18:02:00
-

Daily Telegraph охрестила обмін "на запилюженій дорозі біля Горлівки" спробою "воскресити понівечену мирну угоду" між Києвом і сепаратистами.

Видання зазначає, що Київ звільнив 233 прибічників "ДНР"/"ЛНР", хоча попередньо йшлося про більшу цифру. Десятки полонених не захотіли повертатися на територію, яка не знаходиться під контролем Києва.

Видання TIME процитувало звільнених полонених: "Я повернувся з пекла. Я вижив". Це розповів Євген Чуденцов, який служив в одному з українських добровольчих батальйонів на Донбасі та потрапив у полон сепаратистів у лютому 2015 року.

Інший полонений Анатолій Слободяник, якого мав обміняти Київ, відмовився повертатися до самопроголошених республік та вирушив до рідного міста - Одеси. "Я ні в чому не винен і не хочу повертатися на той бік", - каже хлопець.

Газета Guardian акцентувала увагу на тому, що конфлікт на Донбасі - найдовший в історії Європи з часів Другої світової війни.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...