RSS

Вісім звичок, які зроблять приємніше життя після 45:

2019-01-22 07:08:00
Вісім звичок, які зроблять приємніше життя після 45: -
 
 
1. Боріться з сонливістю. З віком люди частіше відчувають себе млявими, особливо після обіду. Можна уникнути цього неприємного стану, якщо випити після їжі склянку звичайної води.
 
2. Тренуйте мозок. Зовсім не обов'язково виділяти для цього спеціальний час і запасатися кросвордами. Можна, наприклад, під час прогулянки подумки відзначити п'ять предметів червоного кольору. І постаратися перерахувати ці предмети по пам'яті через кілька годин. Це нескладна вправа чудово тренує пам'ять.
 
3. . За статистикою ті люди, які їдять в компанії, з'їдають менше, ніж ті, хто залишається з повною тарілкою один на один. Зменшення порцій їжі і контроль за кількістю з'їденого - одне з найважливіших умов довгого здорового життя.
 
4. Змінюйте звичкам. Пробуйте нові заняття, готуйте нові страви і знаходите нові маршрути - навіть якщо це рутинний похід в найближчий магазин. Відмова від повсякденних шаблонів - ще одна прекрасна тренування для розуму.
 
5. Їжте більше горіхів, рослинного масла, риби і зелених овочів. Ці продукти містять ненасичені жирні кислоти омега-3, які покращують діяльність мозку і дуже корисні
для зрілого організму.
 
6. Обмежте споживання солі. З віком сприйняття смаку змінюється, і багато людей починають додавати в їжу більше солі. Що, звичайно, не покращує здоров'я. Згадуйте про це кожного разу, коли берете сільничку.
 
7. Тримайте баланс. Вік не привід відмовлятися від спорту. Скоріше навпаки. Незалежно від рівня підготовки і фізичного стану можна виконувати вправи, спрямовані на підтримання балансу. Найкраще працюють йога, тай-чи і вправи у воді.
 
8. Танцюйте. Це одна з найефективніших і приємних методик боротьби з віковими змінами в організмі.
 
А які звички поліпшили ваше життя? Поділіться!

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...