RSS

19 дрібних звичок, які призводять до великих результатів

2018-06-18 00:34:00
19 дрібних звичок, які призводять до великих результатів -
 
1. Якщо ви говорите, що збираєтеся щось зробити, - робіть це. Крок перший: менше розмов і більше діла.
 
2. Раз на день записуйте стан своїх справ. Навіть якщо це буде всього лише один пункт або одне невелика пропозиція, швидко оціните своє становище і зафіксуйте її в блокноті. У довгостроковій перспективі це допоможе вам зберегти здатність мислити тверезо. Пам'ятайте, все починається з усвідомлення.
 
 
3. Ніколи не обманюйте.
 
Як говорила моя бабуся: «Яку павутину ми плетемо, коли вперше в житті зраджуємо!»
 
4. Завжди знаходите час на близьких друзів.
 
Мій друг є менеджером декількох дуже успішних музикантів. Якось він сказав мені: «Я вже бачив таке: у тебе можуть бути всі гроші світу, але якщо ти проміняв на це всіх своїх друзів, то ніколи не будеш щасливим».
 
5. Розвивайте свій талант.
 
Те, що сьогодні є простим захопленням, одного разу може стати чимось більшим. Якщо вам щось подобається, займайтеся цим. Не варто перетворюватися в 40-річного чоловіка, який оповідує молодим: «Але ж колись я хотів стати гітаристом!». Якщо це правда, то чому ж ви до сих пір не граєте ?!
 
6. Запишіться в тренажерний зал.
 
Або на йогу. Або бігайте в найближчому парку. Не важливо, просто будьте активні і підтримуйте себе в формі. Немає нічого сексуального в нездатності піднятися вгору по сходах кілька поверхів.
 
7. Оточіть себе людьми, які вас надихають.
 
Все це справа звички і вибору. Якщо вам не приносять щастя ваше поточне положення і робота, гарненько придивіться до тих, хто вас оточує. Ймовірно, всі ви знаходитеся в одному човні, і якщо з цим нічого не зробити, то в найближчому майбутньому ніхто з вас так і не зрушиться з місця.
 
8. Читайте.
 
Серйозно. Якщо ви читаєте тільки жовту пресу, далеко не просунетеся.
 
9. Цілі потрібно не тільки ставити, а й відстежувати.
 
Одним з найбільших випробувань для мене стало складання проектного плану власного життя. Так-так, проектного плану та списку всіх тих речей, яких мені хотілося б досягти в найближчі три місяці. Я планував їх так ретельно, наче це була ціла маркетингова кампанія (і я не жартую).
 
Але вгадайте що? Цей план показав все, що мені було потрібно знати: коли щось потрібно робити і скільки часу у мене займе на те, щоб домогтися бажаного. Робіть так частіше, і ви здивуєтеся, як сильно переоцінюєте свої можливості, і що потрібно для того, щоб позбутися від цієї звички.
 
10. Не їжте на самоті.
 
Це відмінне життєве кредо. Використовуйте свої обідні перерви для спілкування з людьми, з якими можете подружитися, співпрацювати і у яких можна чогось навчитися.
 
 
11. Зустрічають по одягу.
 
Звучить банально, але це правда - ви більше впевнені в собі, якщо вам подобається ваш зовнішній вигляд. Нехай гарний одяг увійде у вас у звичку.
 
12. Медитуйте і міркуйте.
 
Паралельно з конспектуванням своїх досягнень вам необхідно виділити собі час і на роздуми. Ви не можете завжди перебувати в стані повної бойової готовності. Без спроби осмислити те, що відбувається ніхто не може адекватно узагальнювати отримані життєві уроки.
 
13. Вчіть інших людей.
 
Ще до того, як стати експертом в своїй області, починайте ділитися отриманими знаннями з іншими людьми. Це принесе користь оточуючим, і в процесі навчання хтось допоможе вам самому ще краще засвоїти матеріал.
 
14. Грайте.
 
Коли ви в останній раз були на пляжі? А коли в останній раз робили щось божевільне начебто парасейлінг? Коли ви в останній раз писали пісню? Не забувайте про дитину, яка живе всередині кожного з нас, і знаходите вільний час для пустощів.
 
15. Їжте здорову їжу.
 
Те, як ви харчуєтеся, залежить тільки від вас. Ви самі виробляєте певні звички, після чого повторюєте їх кожен день протягом тривалого часу. Так нехай ці звички будуть здоровими, а не шкідливими.
 
16. Спілкуйтеся з людьми різного віку.
 
Подбайте про те, щоб коло ваших знайомств складався з людей як молодше, так і старше вас за віком.
 
17. Насолоджуйтесь мистецтвом.
 
Просте сидіння за столом ще нікого ні на що щось не надихнуло. Ходіть в музеї, кінотеатри, на концерти. Дивіться вуличні вистави та слухайте аматорське спів на місцевому вокзалі. Просто вийдіть на вулицю і знайдіть своє натхнення!
 
18. Прокидайтеся по звуку будильника.
 
Заводячи з вечора будильник, ви тим самим обіцяєте собі на наступний ранок прокинутися в певний час. Не варто порушувати ці обіцянки.
 
19. Виголошуйте вголос свої головні цілі.
 
Тут доведеться вельми до речі цитата з книги Наполеона Хілла «Думай і багатій»: «Записуйте все, чого хочете досягти в житті. Щоранку і щовечора читайте ці записи голосно вголос. Почуйте свої слова серцем і дозвольте їм стати реальністю ».
 
«Зроби крок, і дорога з'явиться сама собою». - © Стів Джобс

 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...