-
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Daily News Hungary.
На пресконференції після засідання уряду новий прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що уряд «Тиси» рішуче засуджує російську дронову атаку по Закарпаттю.
Він додав, що міністерка закордонних справ Аніта Орбан викликала посла Росії в Будапешті на ранок четверга.
Раніше Орбан заявила у відео в соцмережах, що угорські чиновники постійно контактують з консульськими представниками, і рішуче засудила ці атаки.
Вона заявила, що удари були зафіксовані в кількох місцях Закарпаття, зокрема на інфраструктурі поблизу Сваляви та промисловому об'єкті в Ужгороді.
Це питання російської атаки також було внесено до порядку денного засідання уряду, що відбулося в Опусташері.
Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.