-
Кабінет Міністрів уже розподілив 1 млрд грн на модернізацію 73 харчоблоків у школах по всій Україні для забезпечення дітей безкоштовними обідами, пише УНІАН.
В Україні триває реформа шкільного харчування. У новому навчальному році, з 1 вересня, безкоштовні теплі обіди мають бути для усіх учнів 1-11 класів.
Про це прем’єр-міністр України Юлія Свириденко повідомила у Telegram за підсумками наради з керівниками ОВА.
Зокрема, було обговорено про готовність регіонів до наступного етапу реформи шкільного харчування.
"Із 1 вересня теплі обіди мають отримувати учні 1–11 класів по всій Україні. Сьогодні безкоштовне харчування вже забезпечене для всіх дітей у прифронтових громадах та учнів 1–4 класів в усіх областях", - повідомила очільниця уряду.
За її словами, уряд уже розподілив 1 млрд грн на модернізацію 73 харчоблоків у школах по всій Україні.
"Шкільне харчування – це не лише про соціальну підтримку, а й про розвиток місцевої економіки, робочі місця та підтримку українських виробників", - повідомила Свириденко.
Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.