-
Про це в Телеграмі повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер, передає Укрінформ.
"На жаль, кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки по Одеському району збільшилася до 11. З них 8 госпіталізовано. Серед постраждалих шестеро чоловіків, троє жінок та двоє дітей віком 11 та 12 років", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у постраждалих зафіксовано осколкові поранення, опіки, акубатравми, поранення кінцівок, черепно-мозкові травми, а також гострі стресові реакції. Стан трьох постраждалих лікарі оцінюють як важкий.
Медики надають їм всю необхідну допомогу.

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.