-
Як передає Укрінформ, про це Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє у Фейсбуці.
«У Шевченківському районі Києва рятувальники завершили ліквідацію наслідків російського обстрілу, який у ніч на 24 травня забрав людські життя та перетворив житловий будинок на руїни. Ворог влучив у п’ятиповерхівку, знищивши під’їзд з 1 по 5 поверхи. Внаслідок обстрілу загинули двоє людей», - ідеться у повідомленні.
Загалом внаслідок російської атаки у Києві загинули 2 людини, 92 - постраждали, серед них троє неповнолітніх. Ще 13 людей рятувальникам вдалося врятувати.
Два дні тут безупинно працювали рятувальники, комунальні служби, медики, психологи, волонтери - всі, хто до останнього боровся за життя, допомагав людям і розбирав завали.
У ході робіт демонтовано понад 165 кв. м небезпечних залізобетонних конструкцій, та вивезено понад 1 тис. 80 куб. м будівельного сміття.
Кінологи ДСНС обстежували 100 кв. м зруйнованого будинку у пошуках людей.
Всього до ліквідації наслідків російської атаки було залучено 871 рятувальник та 201 одиницю пожежно-рятувальної техніки.
Психологи ДСНС та Національної поліції надали допомогу 320 людям, які пережили цю ніч.


Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.