RSS

ISW: Росія перекидає війська на Запоріжжя і зупиняє наступ на Слов'янськ

2022-08-02 12:16:00
ISW: Росія перекидає війська на Запоріжжя і зупиняє наступ на Слов'янськ -

Росіяни перекидають війська з півночі Донецької області на Запоріжжя і припиняють кампанію з наступу на Слов’янськ – це, імовірно, створить можливість для ЗСУ розпочати контрнаступ на Ізюмському напрямку.

 

Про це інформує американський Інститут дослідження війни (ISW)

 

Виведення частини російських військ із північної частини Донецької області позбавить росіян  потужностей,  так само, як російські війська ігнорували фронти Запорізької та Херсонської областей під час наступальних операцій у Луганській області.

 "Виведення військ, швидше за все, створить можливість для України  розпочати контрнаступ на Ізюмському напрямку – так само, як захоплення Росією Луганської області дозволило Україні створити умови для контрнаступу в Херсонській області".

Передислокація російських військ у Запорізьку область передбачає, що українські контрнаступи не обмежуються Херсонською областю і, ймовірно, відбуватимуться по всій південній осі.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...