RSS

"Зірвався": Юрій Бродський під впливом наркотиків громив машини і валявся на траві (ВІДЕО, ФОТО)

2019-08-03 15:01:00
-
 
У мережі опублікували відео, на якому син відомого політика і бізнесмена Юрій Бродський лежить на траві в неадекватному стані. Автор відео спробував поговорити з Юрієм, але той не реагував на зауваження. Голос за кадром також звинуватив Бродського в катастрофі припаркованих автомобілів.
 
http://politica.com.ua/sorvalsya-yurij-brodskij-pod-vozdejstviem-narkotikov-gromil-mashiny-i-valyalsya-na-trave-video-foto/?fbclid=IwAR1WzUemdkXYpL7sbu4EH7i4AHC3DvVVLYkharmsIqxco008rjIL9Qpe1RQ
Відео опубліковано на сторінці в Facebook «Київ Оперативний».
https://www.facebook.com/watch/?v=335819040662045
Ролик також супроводжений підписом, де вказано, що дія відбувалася в Києві, мікрорайон Виноградар.
 
«Повний неадекват, невідомо під чим, ходив по житловому масиву Виноградар і громив своїми клешнями припарковані автомобілі. На щастя, власник однієї з машин побачив це і наздогнав його », - підписано відео в соціальній мережі.
 
Як виявилося, інтернет-героєм на відео був молодший син київського бізнесмена Михайла Бродського. Нагадаємо, Юрій Бродський вже довгий час лікується від наркозалежності і тільки в 2018 році двічі проходив курс в стаціонарі. Як пишуть «Політичні известия в Україні», отець Михайло Бродський в кінці минулого року навіть просив журналістів його не турбувати через наркозалежності сина. Але з відео випливає, що Юрій Бродський знову взявся «за старе».
 
 
 
 
Юрій Бродський
 
На опублікованому записі видно, що Юрій мовчки лежить на траві і майже не реагує на голоси за кадром.
 
"Навіщо ти це зробив? У Мерседесі ти скло мені відбив навіщо? Воно ж тобі не заважає, я припаркував нормально. Ти бив скло, є свідки. Зараз поліція, будуть з тобою розбиратися », - каже чоловік, якого не видно в кадрі.
 
У коментарях під записом в Facebook користувачі вказали на очевидне сильне наркотичне сп'яніння у лежачого на траві Юрія Бродського. Сам Бродський на відео, обнявшись з рюкзаком на землі, не зміг вимовити ні слова.
 
Чим закінчилися події - невідомо. Ролик тривалістю в 30 секунд закінчився на намірі автора відео викликати правоохоронні органи. На сайті Національної поліції України поки немає офіційної інформації про цю подію. Також немає реакції і від сім'ї Бродських. На сторінках в Facebook Юрія і Михайла Бродського жодного запису про цей інцидент. До слова, в цьому році Юрій Бродський вже засвітився в скандалі, пов'язаним з наркотиками.
http://vse.media/yuriyu-brodskomu-vrachi-ofitsialno-otkazali-v-donorstve-iz-za-narkotikov/
Син київського бізнесмена висловив бажання стати донором органів, але Асоціація хірургів України публічно відмовила йому через наркозалежність.
 
Нагадаємо, що за офіційною статистикою Міністерства охорони здоров'я в Україні налічується близько 345 тисяч чоловік, які вживають ін'єкційні наркотики. У відомстві підкреслили, що неофіційне число залежних з урахуванням всіх видів наркотичних речовин набагато більше.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...