RSS

Затриманий наркоторговець Амос Дов Сільвер подякував Бродському за допомогу у звільненні (ВІДЕО)

2019-07-16 17:12:00
Затриманий наркоторговець Амос Дов Сільвер подякував Бродському за допомогу у звільненні (ВІДЕО) -

Конференція була проведена ввечері в четвер на сторінці в Facebook. На кадрах ми бачимо, що підозрюваний у продажу наркотиків в особливо великих розмірах перебуває в непримітній квартирі з досить скромним оздобленням.Спілкування з підписниками Амос закінчив на 46-й хвилині. Під час розмови він знаходився в піднесеному настрої і був схильний до трактувань відвертого характеру стосовно своєї нинішньої ситуації. Зокрема, Амос Дов Сільвер висловив думку про те, що країни повинні легалізувати марихуану, оскільки багато людей використовують її в медичних цілях. Відповідно, він не вважає злочином поширення наркотиків через телеграм-канали. Як приклад Амос навів досвід Канади, яка недавно легалізувала медичний канабіс.

Окремо Амос Дов Сільвер подякував партнерам і товаришам, які не тільки допомогли йому вийти з СІЗО під домашній арешт, але також поділяють його «систему ціннісних координат». Амос повторив раніше озвучені компліменти співробітникам посольства США. «Комсомольська правда» писала, що затриманий іноземець хвалив представників американської дипмісії відразу після виходу з ізолятора. Також Амос Дов Сільвер розповів про партнерів, які допомагають йому в Києві. Серед них - бізнесмен Михайло Бродський, який навіть допоміг матеріально: і житлом, і комп'ютерною технікою, і проживанням після виходу під домашній арешт.

Коментуючи стрім, журналіст «Країни» Віталій Губін вказує на кілька примітних моментів. Зокрема, Амос розповів, що йому інкримінують не тільки створення каналу для збуту наркотиків, але також відмивання грошей. Він це заперечує, називаючи себе лише одним з учасників бізнесу. При цьому Амос назвав власником основної частки свого київського партнера. «Талановитий хлопець. Збирав заявки у інвесторів на Кікстартері », - каже журналіст.

Нагадаємо, Амос Дов Сільвер був заарештований в Києві за звинуваченням держави Ізраїль. Видання «Країна» пише, що його називають творцем найбільшого в світі онлайн-каналу з розповсюдження наркотиків. Раніше Михайла Бродського, про якого згадував у своєму Стрімі Амос, звинувачували в тиску на правоохоронців через розслідування справи про виробництво і транзит наркотиків Україною.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...