RSS

Михайла Бродського звинуватили в спробі рейдерства торгової марки «Чорне порося»

2019-08-06 10:35:00
Михайла Бродського звинуватили в спробі рейдерства торгової марки «Чорне порося» -
Відомий київський бізнесмен і політик, екс-ресторатор Михайло Бродський ініціював судовий позов з метою відновити своє право на торгову марку «Чорне порося». (повідомляє politica.com.ua)  http://politica.com.ua/mixaila-brodskogo-obvinili-v-popytke-rejderstva-torgovoj-marki-chernoe-porosya/?fbclid=IwAR01RkhtVW9CG83S8j3wiLbwcMkkBtpdUffybVGFvYCMdhB1PGKvw7YByOc

Відповідачем у справі виступає пивна ресторація «Чорне порося», яка знаходиться в центрі Києва на вулиці Велика Житомирська.

Про це повідомляє менеджмент рестораціїhttps://www.chorne-porosya.com.ua/, стверджуючи, що отримали офіційне судове повідомлення.
 
«На юридичну адресу компанії прийшла повістка в суд. У документі зазначено, що, на думку позивача, ми нібито незаконно привласнили собі торговельну марку «Чорне порося». Насправді це юридично нікчемна претензія. У нас є на руках всі документи, що підтверджують право на використання. Очевидно, що Михайло Бродський програє судовий спір. З якою метою це все робиться - нам, на жаль, невідомо », - прокоментував ситуацію заступник директора компанії, який побажав залишитися неназваним в ЗМІ.
 
У ресторації «Чорне порося» також повідомили, що Михайло Бродський не намагався первинно обговорити питання, а про його наміри судитися в компанії дізналися після реєстрації в судовому реєстрі. Відзначимо, що Бродський ніяк не прокоментував ситуацію, що склалася. Редакції не вдалося зв'язатися з київським бізнесменом.
 
 
Ресторатори вказують, що претензії Бродського можуть бути не випадковими. Бізнесмен не тільки володіє рядом компаній, серед яких виробництво матраців «Венето», інтернет-видання «Обозреватель» та Київський річковий порт. Але також він в минулому мав пряме відношення до ресторанного бізнесу: на Хрещатику колись працював заклад «Гімалаї», який той вирішив добудувати, пише «Українська правда» https://www.epravda.com.ua/rus/news/2015/04/3/536896/.
 
У «Чорному поросяті» припускають, що рейдерство з боку Бродського пов'язано з його особистими планами на ресторанний бізнес.
 
Михайло Бродський відомий своїм небайдужим ставленням до свиней завдяки Інстаграму. «Свинки підтримують геїв і лесбіянок», - написав бізнесмен в соцмережі під час параду ЛГБТ-спільноти, інформує «Главком» 
 
https://glavcom.ua/scotch/live/nefodov-s-radugoy-a-brodskiy-so-sviney-kak-izvestnye-ukraincy-otreagirovali-na-kievprayd-foto-604552.html
 
Також раніше Бродський пропонував користувачам в соціальних мережах розповісти про те
http://advocat-cons.info/index.php?newsid=55047#.XUkzECOLQza, за що вони «люблять свинок». В нагороду київський бізнесмен обіцяв подарунки від відомих брендів.
 
 
Бізнесмен навіть вступав у перепалку з зіркою шоу-бізнесу Ольгою Полякової, називаючи голос останньої «свинячим». «Картинка гарна, але цей свинячий голос !!!», - дивував епатажем Михайло Бродський.
Між іншим, видання «Експресінформ» писало http://ei.com.ua/news/399938-mikhail-brodskijj-v-obektive-zapadnykh-smi-glavnaya-svinya-ukrainy-ne-prorvalas-k-kormushke.html
, що в бізнес-колах за Бродським закріпилася кличка «Свиня». Втім, перевірити цей слух на реальність журналістам поки не вдалося.
 
 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...