RSS

Поліція готується пред'явити підозру в транспортуванні наркотиків «білим» компаніям - ЗМІ

2019-07-21 07:10:00
Поліція готується пред'явити підозру в транспортуванні наркотиків «білим» компаніям - ЗМІ -
 
Поліція ліквідувала найбільшу в Києві мережу з розповсюдження наркотиків. Вилучено близько 100 тисяч доз психотропних речовин. Виявлено кілька тисяч клієнтів наркоторговців. Також встановлено, що до транспортування наркотиків причетні кілька «білих» компаній. Зокрема, правоохоронці можуть пред'явити підозру бізнесменові Михайлу Бродському і його синові Юрію - повідомила politeca.com.ua .
 
http://politica.com.ua/policiya-gotovitsya-predyavit-podozrenie-v-transportirovke-narkotikov-belym-kompaniyam-smi/?fbclid=IwAR1ZWxEd_9T_FK4VKhPCRrOv8HipPASALqDeBjLV4WGzraYwqBBC7bc51KU
 
Про проведення спецоперації інформує офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ. Правопорушники займалися незаконною діяльністю протягом 10 років. Тільки на документування всіх ланок організації правоохоронцям знадобилося близько року. Уже затримано вісім наркоторговців.
 
 
Встановлено, що лідером групи є 37-річний киянин. Масштабувати бізнес йому допомогли фахівці в ІТ-сфері. Вони налагодили збут наркотиків через соціальні мережі та веб-сайт. «37-річний лідер зазначеного злочинного угруповання особисто виїжджав в КНР для того, щоб встановити прямі тісні контакти з кримінальним середовищем і налагодити надійний канал поставки нових психоактивних речовин на територію нашої держави», - повідомив глава Департаменту протидії наркозлочинності МВС Андрій Кіхтенко.
 
 
В ході слідства правоохоронці вилучили 100 тисяч доз психотропних речовин, кілограм концентрату для їх виготовлення, майже 9 мільйонів гривень готівкою та інші речові докази.
 
 
Слідчі отримали доступ до веб-архівів. Так, вдалося встановити кілька тисяч «клієнтів» наркоторговців. Крім цього, за наявною інформацією, встановлена ​​причетність до наркобізнесу широкого кола осіб, які надавали логістичні можливості в перевезенні масштабних партій наркотиків в різні регіони країни.
 
 
 
 
Znaj.ua пише, що злочинна група встигла налагодити збут наркотиків відразу в декількох областях. Їх транспортування здійснювалася як через поштові служби, так і деякими приватними компаніями, що займаються «білим» бізнесом. Джерело в правоохоронних органах розповіло журналістам, що підозра незабаром може бути пред'явлено бізнесменові Михайлу Бродському, власнику фірми «Венето», а також його сина Юрію. «Серед« клієнтів» були як наркозалежні особи, так і групи оптових реалізаторів психотропних речовин. Зокрема, задокументовано протиправну діяльність 7 регіональних груп наркореалізаторів - клієнтів наркоорганізаціі, які діяли в різних областях України », - уточнює« схему Znaj.ua в своєму матеріалі.
 
До слова, ЗМІ вже писали про те, що компанія Михайла Бродського може бути замішана в транспортуванні наркотиків. Сліди заборонених речовин були знайдені в матрацах «Венето», несанкціонований склад яких був виявлений правоохоронцями в Чорнобильській зоні. Видання «Голос» також відзначало, що в перевезенні наркотиків правоохоронці раніше підозрювали сина Михайла Бродського - Юрія. Обидва можливі фігуранти справи поки не коментували скандальні публікації в пресі.
 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...