RSS

Бродський заступився за Гриценка в конфлікті зі Смішко і заявив, що останній хотів купити їх партії

2019-07-19 10:49:00
Бродський заступився за Гриценка в конфлікті зі Смішко і заявив, що останній хотів купити їх партії -

Бродського цитує офіційний сайт партії «Регіони вперед», де він є 1-м заступником голови. За словами політика, у Смешко був план сформувати команду сильних управлінців для подолання 5-відсоткового бар'єру на виборах до Верховної Ради. Однак Бродський і Гриценко відхилили цю ідею . «Ігор Петрович сидів в цьому офісі «Регіонів вперед »і домовлявся про коаліцію. Доходило до спроб підкупу. Він дуже хотів сформувати політичну платформу, в яку також увійшов би полковник Анатолій Степанович Гриценко. При таких обставинах генерал-полковник Смешко фактично бачив себе в парламенті. Але репутація не продається і в коаліції з совістю не вступає. І я, і згодом Гриценко, відхилив пропозицію Смешко », - заявив Михайло Бродський.

За його словами, причиною відмови послужили люди, яких Ігор Смешко планував включити в партійний список. Бродський підтримав Гриценка в недавньому конфлікті з Смешко, назвавши дії останнього «нервовими» через провал на виборах. «У Смешко відчутно здають нерви. Він не потрапляє .... в парламент. Грошей у Кучми взято дуже багатою Обіцянок було ще більше. За це якось треба буде відповідати. Команда Гриценка - його реальний конкурент. Тому Смешко разом зі своїм охоронцем накинувся на члена «Громадянської позиції» Дмитра Добродомова в ефірі «Свободи слова».  Дмитро, до речі, не розумів, як охоронець Смешко потрапив в телестудію. Я поясню. У Смешко і цього каналу - один власник», - Каже політик. Йдеться про раніше пролунавші погрози від Ігоря Смешка на адресу Анатолія Гриценка.

Коментуючи список партії «Сила і честь», яку до Верховної Ради веде Смешко, Бродський зазначив, що завдання цих людей несумісні з викликами, які стоять перед Україною. Також політик порадив Ігорю Смешко берегти нерви. «Коли Смешко хотів домовитися, я запитав про людях в списку. Почувши прізвища, я зрозумів, що завдання, які стоять перед цією «партією», несумісні з викликами, які стоять перед Україною. у «Регіонів вперед» широка регіональна мережа. Партія має певний імідж і структуру. У Гриценка політсила теж чимала. Ні я, ні він не збиралися «зливати» проект під Смешко. Нехай генерал-полковник заспокоїться, бо серцева недостатність в його віці і з його стилем життя - дуже поширений діагноз», - додав Михайло Бродський.

Нагадаємо, що раніше в ЦВК відмовилися зареєструвати кандидатом в депутати лідера партії «Регіони вперед» Андрія Клюєва. Політсила планувала судитись.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...