RSS

В Київській області викрили підземний спиртзавод глибиною до 5 поверхів

2018-02-21 13:29:00
В Київській області викрили підземний спиртзавод глибиною до 5 поверхів -

 

У селищі Малі Єрчики Сквирського району Київської області правоохоронці викрили та ліквідували завод, який виготовляв фальсифікований спирт. Підпільний завод був замаскований під овечу ферму. Виробничі потужності були розташовані під землею на глибині до 5 поверхів.

Про це повідомляє прес-служба держпідприємства "Укрспирт".

Підпільний завод був замаскований під овечу ферму. Виробничі потужності були розташовані під землею на глибині до 5 поверхів. Обладнання підземного заводу пристосоване для перероблення контрафактного закордонного технічного спирту на питний. У приміщеннях стояв характерний запах рідини, подібний до запаху автомобільних омивачів. Рідину передали на експертизу.

Правоохоронці вилучено 15 тис. літрів виготовленого на цьому заводі фальсифікату та обладнання загальною орієнтовною вартістю 6,4 млн. грн. Відкрито провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, виготовлених з неякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей) Кримінального кодексу України.

Потужності заводу дозволяли виробляти від 7 до 15 тонн спитру на добу - від 14 до 30 тис. умовних пляшок горілки. Фахівці стверджують, що на такому устаткуванні неможливо досягнути повного очищення денатурованого спирту.

Наразі слідство має з'ясувати походження обладнання та власників виробництва.

 

За матеріалами Еспресо ТВ.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...