RSS

В Київі пройде гра за мотивами твору «Бійцівський клуб» Чака Паланика 14-28 квітня.

2018-03-28 12:52:00
В Київі пройде гра за мотивами твору «Бійцівський клуб» Чака Паланика 14-28 квітня. -
Що Вас чекає:
 
Стилізована локація під антураж фільму 3000 квадратних метрів. У зоні гри будуть працювати бар, кухня, кінотеатр, а також зона мейк апу для гравців. Вперше в грі задіяні кілька 3D проекцій, які створюють одна з кращих 3D mapping компаній в світі Magic Innovations
 
Більше 20-і акторів, які занурюють в атмосферу легендарного фільму. Ви більше не спостерігаєте за грою акторів на сцені, гра розгортається навколо вас. Стирається грань між реальністю і грою. Іноді не зрозуміло - це актор або один з учасників.
 
Елементи квесту тримають увагу учасників на протязі всієї гри. Перед гравцем розгортається дилема який бік він вибирає: прихильник екстремістів-антиглобалістів вихідців з «Бійцівського клубу» або, прихильників існуючого порядку. Ідеї ​​екстремістів дуже привабливі і романтичні, але чи готові ви пожертвувати заради них тисячами невинних доль? Це одна з психологічних дилем фільму: для того, що б народилося нове треба пожертвувати старим, треба здатися і припинити змінювати, то, що треба просто знищити і на його місці побудувати нове.
 
Безліч фотозоні, на яких можна буде зробити веселі Селфі для свого архіву.
 
Грим. Учасники матимуть можливість зробити легкий грим побоїв прямо на локації від візажистів Make Up Me Academy
 
Кіно і афтерпаті. Після гри можна продовжити вечір в зоні кінотеатру і бару, де буде трансляція фільму «Бійцівський клуб».
 
Тривалість гри - 2 години
Оптимальна кількість учасників в команді 6
 
Яка форма одягу?
 
Організатори рекомендують використовувати один з чотирьох образів: Фрік Пітт, Костюм Нортон, Боєць Блек, Марла. Кожен образ підходить і для чоловіків, і для жінок. Більш докладний опис образів в фотогалереї. Також ви можете прийти в своєму образі. Рекомендуємо не вдягати короткі сукні і високі підбори.
 
ВАЖЛИВО! Організатори не рекомендують брати участі в грі людям з пороком серця, хворим на епілепсію, вагітним і дітям до 14 років.
Za motyvamy filʹmu «Biytsivsʹkyy klub»
 

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...