RSS

Напад на автостоянку «Волгоградська» розлядатиме урядова комісія

2018-04-25 13:23:00
Напад на автостоянку «Волгоградська» розлядатиме урядова комісія -
  • Спроби вкрасти в мешканців Лісового парковку переросли в фізичну площину, - повідомив Голова кооперативу Сергій Трубєцкой, - Законні намагання не досягли успіху (міскрада і комунальники програли усі справи в судах, намагаючись заполучити ділянку на розі вул Шолом-Алейхема і Мілютенко під приватну забудову). Корумпована верхівка міскради вдалася вже до відкритого нападу. Близько одинадцятої години ранку на територію автостоянки вдерлися близько двадцяти людей в робочому одязі і почали нищити нашу огорожу. Зрізали автогеном паркан. Знищили частину адміністративної будівлі кооперативу, винесли та вкрали двері, матеріали, частину майна. Зняли та вивезли 650 метрів металевої сітки. Обсяг завданих збитків за попередніми розрахунками сягає 750 тис. гривень. При цьому жодних актів, описів і протоколів скдадено не було. Ми вважаємо дії Департаменту міського благоустрою та представників Нацполіції суцільним свавіллям та беззаконням.

 

  • Представники державної влади та комунальники мали усі законні підстави для вчинених дій. Користувалися приписом, - запевнили на гарячій лінії Нацполіції.

При цьому у поліції визнали, що методи і форми діяльності Департаменту міського благоустрою поліції часто не подобаються.

Також в керівницвтві Нацполіції не змогли пояснити доцільність використання 40 бійців особового складу поліції і 8 одиниць службового автотранспорту. Фраза “для забезпечення громадського порядку” в данному випадку звучить знущально. Тому як ніхто з мешканців Лісогово опір насильницькому проникнинню поліції і чиновників не чинив, жодних протиправних дій з боку населення зафіксовано не було. Тим не меньш, власники автостоянки мають докази застосування сили з боку поліції та руйнуванню особистого майна громадян.

Партнеры

Новости мира

Коментарі

Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.

 

JOIN

Погода, Новости, загрузка...