«Детективи Національного бюро досудове розслідування за фактами наведеними за посиланням https://ukrpres.info/2022/01/10/оксана-уляновська-та-організоване-с/
не здійснюють. Водночас за результатами описаних у публікації подій, не вбачається ознак кримінальних правопорушень, підслідних детективам Національного бюро. Відтак не встановленно підстав для внесення відомостей про кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до вимог ст.214 КПК України та здійснення досудового розслідування» - повідомляють в НАБУ.
«Доки НАБУ і ДБР змагаються за підслідність, позивачі, з яких судді О.Ульяновська та І.Курдельчук намагаються отримати 2,5(!) мільйони доларів в рахунок сплати сумнівних боргових зобов’язань волають: «Чума – на обидві ваші дома!». Позаяк силовики вивчають не обставини створення так званого боргу, не досьє і професійну діяльність згаданих суддів, а публікацію, в якій викладені дані факти! Звісно, детективам НАБУ доцільніше продивитися текст статті на сайті і відмовити у розгляді, аніж влаштовувати повноцінне службове розслідування і довести причетність судді до рейдерства!»– зазначив Голова Спілки професійних журналістів м.Києва Юрій Поліщук.
«Стосовно самого визначення «рейдерство» - воно не закріплено на законодавчому рівні і не визначено у Кримінальному кодексі України, як окреме кримінально-каране діяння, – коментує Шарай Людмила Григоровна адвокат "Адвокатського бюро Шарай Л.Г." - При цьому низка норм кримінального законодавства (наприклад, положення статей — 190 «Шахрайство», 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», 205-1 «Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців», 206-2 «Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації» КК України , та ін.) містить ознаки кримінальних правопорушень, які можна трактувати як незаконне позбавлення права власності на нерухоме майно.
Якщо ми говоримо про Суддю, то він є службовою особою і несе додаткову відповідальність зокрема за правопорушеня, передбачені ст.ст. 364-366,368, ч.1 т. 375 КК України.
Нагадаємо суддя Господарського суду м.Києва Ігор Курдельчук очолює список найбагатших суддів України за версією «Інформатор».
https://dengi.informator.ua/2019/04/22/top-10-samyh-bogatyh-sudej-kieva/
За даними інтернет-видання «Антидот» лише задекларованої нерухомості у Курдельчука 1338 кв. метрів. І за рівнем статків він поступається лише Вікторії Джарти – судді того ж Господарського суду м. Києва.
Додаючи коментар, будь ласка, будь ласка, будьте толерантними та утримуйтеся від образ на адресу інших учасників дискусії - навіть якщо Ви не поділяєте їхньої думки.